Alte știri din fotbal
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
17
Știri din fotbal internațional
Imediat după Franța - Spania, Ibrahimovic s-a înclinat în fața unui fotbalist: „A fost pe tot terenul, ce jucător!”
0
Franța - Spania 0-2 » Diabolica Roja! Franța, neutralizată de o Spanie colosală!
37
După 44 de ani, a căzut cel mai bizar record din istoria Campionatului Mondial!
0
Mikel Oyarzabal, printre zei! A egalat două legende ale Spaniei, după golul din semifinala cu Franța
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Asta nu inseamna ca s-au plans. Au comentat.
Au declarat și în mass media că România ar trebui să le recunoască țara ca să poată intra cu pașaportul lor, să nu mai fie obligați să-l folosească pe cel albanez.
S-au plins cui?
Nu e puțin probabil. Kosovarii s-au și plâns că nu pot intra în România decât cu pașaportul altei țări.
Putin probabil.
Da, așa a intrat.
Asa a intrat nationala lor?
Și nu le permite. Kosovarii nu pot intra în România pentru că țara lor nu este recunoscută, deci nici pașaportul. Numai cu pașaportul altei țări pot intra în România. Ei intră cu pașaport albanez.
Si FIFA ii lasa pe americani? IN mod asemanator nici Romania nu ar trebui sa permita accesul kosovarilor. Pt ca oficial nu exista acest stat pt noi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.