Comentarii (2)
Contrahateri2025
Contrahateri2025  •  22 Iunie 2026, 13:32

Nu inteleg obsesia lui pentru genti, dar il apreciez pentru ceasurile pe care le colectioneaza, desi din acest articol n-am aflat decat despre unul dintre ele!

patratel2019
patratel2019  •  22 Iunie 2026, 13:31

Io-s fericit daca am in masina o punga goala cu Lidl, sa nu mai dau banii pe alta!!!

Comentează