Comentarii (4)
Mario.86
Mario.86  •  26 Iunie 2026, 19:36

La astia toata lumea s a grabit sa acuze ! Nimeni nu sufla ca Germania a stat drepti sa califice Ecuadorul ! Atentie si la Uruguay- Spania unde un egal asigura primul loc ptr Spania si califica Uruguay

Gspist_de_mic
Gspist_de_mic  •  26 Iunie 2026, 18:59

Scrieti “articole” bazate pe “indignatea microbistilor” de pe net! Asta da “ziaristica”!:))

GigiMarga
GigiMarga  •  26 Iunie 2026, 18:36

Astia care comenteaza n-au vazut meciuri din Mamaligă .

proprietarypoet
proprietarypoet  •  26 Iunie 2026, 17:05

Da, sigur, jucatorii erau obligati sa-si rupa picioarele pentru Uruguay.

Comentează