INTERNATIONAL » CFR CLUJ - INTER MILANO » CFR CLUJ - INTER, AZI, ORA 20:00, ÎN DIRECT PE DIGISPORT1, DOLCESPORT1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a reacționat pentru GSP, imediat după ce a aflat unde se joacă Turcia - România: „Parte din sufletul meu!”
0
Pe ce stadion se joacă Turcia - România: supriză de proporții
3
FRF confirmă modificarea programului Superligii
0
Numit analfabet de Varga, antrenorul român a răspuns dur: „Așa i se spune în lumea interlopă”
0
Știri din fotbal internațional
Daniel Pancu explică de ce turcii au ales stadionul lui Beșiktaș: „Au doborât recordul!”
0
Și Marcus Thuram pledează pentru Cristi Chivu: „A fost în locul nostru și toți știm ce fel de jucător era la Inter”
0
Reacția echipei din Liga 3 după ce a picat cu Barcelona în Cupă
0
Liga Campionilor revine astăzi și promite spectacol » Toate rezultatele zilei + clasamentul actualizat al grupei
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
Deja mâine la ora asta o să se scrie că CFr a avut un tur european meritoriu, chiar sunt curios de reacțiile presei peste 24 de ore în cap, de acum:))))
crezi ca ii intereseaza parerea voastra? pentru cei de la kfr fanii nu exista.
In tur Am dat un sut pe poarta , da acum putem marca de doua ori. Sa ne vedem lungul nasului si sa fim multumiti ca am cazut de pe un cal frumos. Hai ca mai e un pic si dam declaratii ca Jiji...
Voi face un cel mai mare : URA STEAUA și voi face un cel mai mare : URA CFR ! amândorora dacă măcar una ne va face vreo surpriză. nu cred că e posibil, point on the devil:)))
Traista lor e plină de neputință, nu de rea-voință.
la kfr'isti nu s'a pus problema nici'o clipa macar sa incerce sa castige. nici in tur si nici in retur n'o sa se puna. aceasta dubla mansa o joaca pentru ca trebuie. au deja traista plina din CL. ce le mai trebuie lor EL? ce e aia? este doar o pierdere de timp si de bani pe transport.
sigur ca puteti. dar n-o veti face.
ce naiba sanse mai au? ca si ale stelei, sansa porcului de Craciun:)) sa fim seriosi, cfr nu a avut nici macar o ocazie de gol, pai cum sa marchezi daca nu ajungi in careu? si Valencia de atunci era no1 in lume, deci Inter de acum e severin pe langa Valencia de atunci!
Cred că nici Argăseală n-ar putea face asta:)) Să bată ei , să se califice, eu , ca suporter , îi voi iubi și echipa CFR o voi respecta și mai mult dacă vor face asta. Dar e foarte greu s-o facă. ar fi un echivalent la voi cu Valencia și Valencia e Chiajna pe lângă Inter.
esti nebun? ii amendeaza paskany daca fac asta! sau eventual isi platesc singuri deplasarea in turul urmator!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.