Alte știri din fotbal
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
2
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
9
Victor Angelescu, rugat în direct la TV: „Ștergeți imaginea asta cu Talisson! Este o poză nepotrivită”
9
Știri din fotbal internațional
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Românul e titular
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în „finala” pentru calificarea directă: ratare imensă pentru gazde
0
Maraton în Liga Campionilor: 18 meciuri de la aceeași oră » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Replică de la Bayern pentru Donald Trump: „Ne face mai puternici! Europa arată tuturor cine e în teren”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
@@badeadorian =)) nu-i asa ca netul e ff fun? Cred ca de kko te-ai facut tu cand te-ai aprins degeaba, si ai debordat de modestie. Si DA, ALA NU A FOST OFFSIDE. AM ZIS DA. ADICA NU. Pricepi?
@badeadorian =))) o domolire de limbaj la domnul fotbalist. Ai vorbit frumos zici? Acum ai si pierderi de memorie. Stai linistit ca nici eu nus mare fotbalist - joc de placere in D, dar nu incep niciodata sa jignesc primul. Daca vezi pe cineva prost(sau care face pe prostul) incearca sa vb frumos si sa iti "etalezi vastele cunostinte" mai potolit. Hai ciao, m-am distrat pe cinste azi...
:))))) mihaita , esti un dulce :))))) ti-ai "revenit" brusc . interesant mod de "a anima" discutii pe net - te faci de cacao si mai apoi cand realizezi ( este un merit si ca realizezi pana la urma) o dai la intors ca asa "ai vrut tu" :)))) esti simpatic foc ... SA TE FACI POLITICIAN !!!
@mdionis Da frate, stai linistit, stiu ca a fost offside :))). Este o faza clasica. (este chiar piatra de temelie in regulamente atunci cand se dau exemple de astfel de faze). Am vrut doar sa starnesc niste discutii aprinse; dar unii semianalfabeti de mai jos au sarit cu jigniri si ofense; atat poate probabil duce singurul lor neuron. Am apreciat limbajul tau si de-asta am raspuns. RESPECT!
Toti cei care comentati ca nu vreti proba video, ati fi avut alta parere daca golul neacordat fusese marcat de Marica pentru Romania.
mihaivarza, nu din regulamentul fifa tragi sau nu concluzia ca este ofsaid - pur si simplu trebuie sa ai un minim de cunostinte de regulament ca sa recunosti o pozitie de ofsaid sau un ofsaid ( ca nu este tot aia ). Eu ti-am vorbit foarte frumos la ce ineptii susti tu. Nu am fost un mare fotbalist dar stiu regulamentul spre deosebire de tine care joci doar in curtea scolii. Si cu manelele las-o mai moale ca nu tine ,nu ma intereseaza jignirile tale absolut gratuite. Sa fi sanatos.
Maradona a recunoscut ca arbitrul a gresit grav la primul gol...E atat de clar ma mi9r ca unii nu se descurca in regulament si fac tot felul de interpretari.black_Green a explicat cel mai bine aici.
@mihaivarza: 'Daca din regulamentul fifa tu poti trage concluzia clara ca ala a fost offside [...]' Da, pozitia este afara din joc sanctionabila intrucat Tevez se afla mai aproape de linia portii adverse decat mingea si penultimul aparator, exact cum scrie la regulament (e mai aproape de linia portii si decat ultimul aparator), nu e nimic interpretabil altfel in fraza 'he is nearer to his opponents’ goal line than both the ball and the second-last opponent'
Din start cer scuze specialistilor, dar dupa meciurile vazute ieri am simtit cum se creeaza culoar Germaniei. 1.Golul unu dat de Close fault clar in atac. 2.Golul valabil anulat englezilor. 3. La debut de meci faulturi grosolane asupra lui Mesi nesanctionate. 4. Scaparea intentionata pe tabela electronica a reluarii golului dat din ofsaid de argentinieni pentru a se forta anularea golului. Daca se anula golul mexicul putea presa si inscrie.Mexicul ar fi fost o echipa mai putin incomoda pt. nemti
@badeadorian Se vede ca ai fost un "mare" fotbalist. Te pliezi perfect pe tipul de cocalar, manelist si cre..tin care stie sa jigneasca. Frumos nu putei sa vorbesti retardatule? Daca din regulamentul fifa tu poti trage concluzia clara ca ala a fost offside atunci devine evident faptul ca ai probleme de concentrare si cunostinte zero de logica. Regula 11 este fff interpretabila amice. Somn usor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.