Comentarii (3)
tudinudi
tudinudi  •  25 Iunie 2010, 00:51

E rusinos ca au facut doar 2 puncte, dar in meciul de ieri au dat doua goluri superbe. Nu mi s-a parut ca au incercat sa pacaleasca fotbalul.

pohfala
pohfala  •  25 Iunie 2010, 00:22

de acord le lipsesc jucatorii de top.

totdd
totdd  •  24 Iunie 2010, 23:33

Del Piero si Totti sunt doi jucatori indispensabili! Chiar daca sunt "batrani" ! Del Piero din 3 suturi unul e gol ! Iar Totii ar fii aerisit jocul la mijloc ! Din 3 pase una era de geniu ! Dar deh.....parerea mea !

Comentează