Alte știri din fotbal
MM Stoica a văzut meciul „tricolorilor” mici și a remarcat un jucător: „O încântare! Să vezi ce știință a jocului avea”
0
În mijlocul play-off-ului, Filipe Coelho a semnat: „Mult succes, Mister!”
3
Ioan Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
6
Valeriu Iftime pune presiune pe Marius Croitoru înaintea meciului cu FCSB: „Vreau să văd asta” » Cine va absenta contra roș-albaștrilor
2
Știri din fotbal internațional
Stadionul pe care naționala a scris istorie se va demola » O arenă ultramodernă de 18.000 de locuri va fi construită
0
Chelsea a anunțat cea mai mare pierdere financiară din istoria Premier League!
0
Premierul se implică după dezastrul Italiei + Ministrul Sportului, atac dur la președintele Federației: „Vreau un plus de demnitate de la acesta și să-și dea demisia!”
0
Yamal intervine vehement, după scandalul de la Spania - Egipt: „Intolerabil! Ignoranți și rasiști”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ de la stat a ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Ce mă distrează distrușii ăștia care înjură și fac pe șmecherii pe gsp (că în alte părți n-au unde). Vă închipuiți că o să trăiți mai bine acum că Iniesta și compania sunt campioni mondiali? Ei bine, o să aveți o surpriză cât de curând, când o să vedeți cum e lumea reală. Până atunci, ceartă plăcută și la cât mai multe insulte, că așa le stă bine unor gsp-iști adevărați.
lasa mishu ca ar fi fost mandrii parintii lui de jong sa vada cat de bine ii prine centura neagra la full contact...
Prietene ... mai uita-te odata la meci ... poate la reluare vei vedea altceva.
Asa este Mishule ... Iniesta joaca la mondial, este jucator de baza in echipa Barcelonei iar tu esti un ratat care scrii pe GSP. Nici nu are cum sa-ti placa ... sa ne traiasca toti prostii Romaniei!
asa este. nu mi-a placut deloc spania in special din cauza lui iniesta si sergio ramos care tot meciul au simulat si au cerut cartonase. deloc demn de o campioana modiala.
mishu....trezeste-te si mergi la nani.
Mai stim noi unul care a dat gol cu mana la mondiale si pe urma a devenit zeu in tara sa.Fotbalul se joaca pe goluri, iar daca o simulare poate crea un avantaj, toti jucatorii ar face asta.uitati-va la jucatorii de la noi care stau cate 5 minute pe gazon ptr ca s-au impiedicat
Bine spus mishu91 , nu pot sa suport nenorocitii care simuleaza intr-un meci si antrenorii care incurajeaza un astfel de comportament fie ei si romani. Un mare minus pt acest sport
Păcat că nu s-au uitat. Ar fi văzut că fiul lor este un adevărat expert în simulări, sărit în careul advers și cerșit penalty-uri și cartonașe. Este mare păcat că un fotbalist de valoarea lui se coboară la lucruri de genul acesta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.