Alte știri din fotbal
Florin Gașpăr, fundașul Universității Craiova, împrumutat la alt club din România
0
Ionel Ganea a revenit în antrenorat
2
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
6
Știri din fotbal internațional
Alan Shearer îi avertizează pe englezi și nu uită înfrângerea dureroasă contra Argentinei: „Nu cred că atunci a câștigat cea mai bună echipă”
0
Oficial! Plângere împotriva lui Gianni Infantino
1
Craioveanu și Ilie Dumitrescu au văzut omul meciului Franța - Spania și s-au contrazis: „E «pușcărie»!”
1
Zeljko Kopic a sesizat un detaliu la victoria Spaniei: „Pe ei trei îi remarc în mod special”. Ce zonă l-a impresionat pe ex-dinamovist
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Facem si noi petitie pentru excluderea definitiva a lui Tanase, Cocis, Luchin? Si a babelor Rat, Lazar
Petactufmmderatat! ce intrebare de om tembel !! labagiulecarezicicapizdaeorizontala!
Nu,pe Deac am auzit ca-l doresc
spre exemplu poate sa ii ia pe : Wilshere,Rodwell, Gosling, Bigirimana,Shelvey, Ward-Prowse, Adam Lallana,Noble,Nolan, Carrick,Gerrard,Henderson,Cattermole, Gardner, Morrison,Sidwell,Whittingham,Livermore,Huddlestone astea is din prima liga,dar mai are si in a doua liga solutii: Tom Carroll, Ravel Morrison,Josh McEachran, Nick Powell, Henri Lansbury,astea din liga a doua toti sunt internationali de tineret,asa ca niciodata Anglia nu o sa ramana descoperita,si nici nu o sa depinda de un jucator,pentru ca acolo centrele de copii si junior produc jucatori de calitate...
nici nu am pe cine...fotbalul din anglia e o baza saraca de selectie ptr echipa nationala....oricum sunt cel putin 10-15 mijlocasi centrali in prima si a doua liga engleza care sunt cu 2-3 clase peste el.
Asta se numeste civilizatie. Daca se face asa ceva despre Sandu, Piturca, etc... nu se da la o parte. Astia sunt ca Ceausestii, fara violenta nu stie.... doar cu forta la zid sau la puscarie.
Așa, păi și pe cine vor să-l ia în loc? Pe Stancu?
Stancu este problema noastra ?
si tom cleverley cine mai este? nu, nu urmaresc fotbalul din anglia deci astept de la autorul articolului sa-mi zica dc nu-l vor suporterii in echipa. ps: ar fi tragedie pentru piti daca s-ar face la fel si la noi, pentru ca cel putin 1/4 din fotbalisti chemati de el nu sunt doriti si de suporteri.
nu putem face si noi la fel cu stancu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.