Alte știri din fotbal
A marcat de două ori contra FCSB și s-a convins: „Rămânem cu ideea asta”
0
Ștefan Târnovanu a făcut show la declarații: „Vai de capul nostru! Nu mai e nevoie de antrenor la meciul ăsta” + Ce spune despre plecare
0
Valeriu Iftime a spus cine va câștiga barajul Dinamo - FCSB: „Ea e mai bună!”
0
Un titular e OUT la baraj! Patronul FCSB a anunțat echipa cu Dinamo: „Doar o întrebare”
0
Știri din fotbal internațional
Au scris istorie în Serie A: Como este în Liga Campionilor! Dezastru pentru Milan și Juventus
0
Echipa care câștiga La Liga acum 26 de ani a promovat din nou în primul eșalon!
0
Surpriza sezonului în Europa?! Echipa din Liga 2 a câștigat Cupa și merge în Europa League
0
Pep Guardiola, în lacrimi la despărțirea de Manchester City, sub privirile tatălui său: „De ce mă iubiți atât de mult?”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
Ungaria poate sa bata si cu 15-0,daca Romania invinge la ori ce scor termina cu doua puncte peste ca si turcii de altfel(doar daca facem egal noi si turcii ar mai avea ungurii sanse)..dar e greu de crezut ca se intampla asta si oricum indiferent de echipa care termina pe 2 in grupa nu cred ca trece de baraj.
:)))
50 000 de turci :) si noi daca vom fi 7-8000 in seara asta pe NA :|
singurul lucru pozitiv din aceste zile a fost ca toata romania a inceput sa faca calcule. macar ne-am inbunatatit cunostiintele matematice.
oricat de nationalisti am fi..tre' sa fim prosti sa nu recunoastem ca Turcia merita locul 2.La mondiale probabil am ajunge daca la baraj am pica DOAR cu Islanda.Deci..ca si in Champions League..mai bine ii lasam pe aia mai priceputi..sa ne-arate cum se joaca fotbalul :)
Eu spun ca batem Estonia cu 4-1 si turcii fac 2-2.
trebuie sa batem estonia cu 6-0 si atunci turcii si olandezii pot sa faca ce vor. dar cred ca vom castiga la maxim 3 goluri diferenta si turcii vor invinge olanda cu 2-1.
Olanda bate Turcia. Problema e, ce facem noi cu Estonia ? Daca ungurii bat cu 7-0 Andorra ? Cu Stancu in atac, fara Maxim..
Da, dar sunt si calificati, nu doar caliti.
Sunt caliti olandezii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.