Alte știri din fotbal
Din Premier League în Superliga! A semnat contractul pe doi ani și a fost prezentat
0
Gigi Becali, l-ai auzit?! » Marius Baciu vrea obligatoriu transferul atacantului la FCSB în această vară
0
Cine a încurcat paharele? Gabi Tamaș, prezentat oficial pentru a doua oară de aceeași echipă, în decurs de două luni!
2
Anchetat pentru meciuri trucate, Djokovic zburdă în amicale: victorie pentru CFR Cluj, la final de cantonament
0
Știri din fotbal internațional
Iubita lui Lamine Yamal vrea să vadă alt bărbat în finala Campionatului Mondial: „Fă tot ce poți pentru a ajunge acolo”
0
„A fost henț, unii dintre jucătorii noștri s-au oprit” » Selecționerul Marocului acuză arbitrajul după eliminarea de la Mondial
0
Thierry Henry a prezis campioana mondială din acest an, cu o singură condiție
1
Didier Deschamps a scris istorie în „sfertul” Franța - Maroc și a dezvăluit marea provocare dintr-un vestiar plin de vedete
0
Lifestyle
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
0
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Șoferii rămân fără permis pentru amenzile neplătite: o zi de suspendare ...
Libertatea
De la contesa-programatoare la „mama Wi-Fi”. Femeile care au schimbat lumea ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Cât costă un litru de benzină și motorină, vineri, 10 iulie 2026, în ...
Libertatea
Vedeti ce se intampla cand ajungi in semifinalele unui mondial pe spinarea fluierasului?
manita in 30 de min.........toti spuneau ca brazilia are cea mai slaba echipa din istorie numai cineva zicea brazil campeon...:)
Nu ii executau in felul asta ....era Silva care ii facea sa isi revina dupa 2-0( sa nu mai ia )....de acolo li s-a rupt firul ...era clar ca Germania e favorita in seara asta cand la brazilieni le lipsesc cei mai importanti 2 jucatori ..si asa nu aveau lot foarte bun ...si sa pateasca asta nu ai ce face , sunt vreo 7 jucatori care nici nu au ce sa caute pe teren in momentul asta ,is gata psihic ....Oricum campioana mondiala nu e din meciul asta ,parerea mea .....va fi Olanda sau Argentina ...
nemtii nu stiu ce e aia mila fata de adversar. astia nu se opresc!
Si eu as zice asta...poate le luam pana la sfarsitul meciului, dar nici asa...se bagau toti jucatorii in poarta si tot nu primeam atatea. :)))
Macar un 7-0 asa...:))))))
0-10 Hai Germania Hai Olanda Hai Europaaaaaa !!!!!!!!!!
restul vor fi in strada. nationala va ramane pana maine la vestiar de frica, asta daca nu cumva vor exista nebuni sa intre pe teren. ca vreo 20 iti trebuie, ca restul ii urmeaza :))
e, si ? fotbal sa vedem.
oare s a meritat sa distrugi spitale si case pentru a iesi cu un scurt 5 0 and counting ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.