Alte știri din fotbal
Note GSP la Dinamo - Craiova 0-1 » Cine a fost omul meciului și la cine s-au împărțit notele de 3 și 4: „Zero pe toate liniile”
1
„Să vină Pușcaș!” » Zeljko Kopic și jucătorii de la Dinamo cu care are o problemă: „Nu fac suficient”
1
Filipe Coelho și cum a ținut-o la respect pe Dinamo în 10 oameni: „Lucrăm asta la antrenamente”
0
Salvat de colegi, Nicușor Bancu răsuflă ușurat: „Le mulțumesc și îmi prezint scuze”
0
Știri din fotbal internațional
Pe cine înfruntă Ionuț Radu în „sferturile” Europa League + Istvan Kovacs a arbitrat marea surpriză a serii din „optimi”
8
Un român are locul garantat în semifinalele Conference League!
0
Andrei Rațiu versus Răzvan Marin » Acestea sunt duelurile din „sferturile” Conference League!
0
A decedat omul care a stat lângă Jose Mourinho timp de două decenii
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Monumentul fotbalistului Ilie Balaci a fost profanat. Polițiștii fac ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Ultimul mesaj al marinarilor de pe remorcherul scufundat a fost un ...
Libertatea
corect ! pare mai slaba chiar decat Argentina , suporterii insa au si ei un rol important !
n-ajunge pana la profesorul pirlo :)) iese din optimi cu profesorul iniesta :))))
brazilia are mari problem in atac, unde neymar e singur. oricum, nu stiu ce sanse ar avea brazilia in fata profesorului pirlo...
Tu ce campionat mondial urmaresti?
hernanes conducator de joc si fara 2 inchizatori .....
sunt de acord, unii vad alte meciuri se pare... Brazilia e o echipa care pe atac joaca din instinct, iar pe aparare la doamne ajuta. nu exista niciun plan tactic la ei parca, au jucat doua meciuri si n-am priceput nimic din jocul lor. au jucatori care pot face diferenta cu echipele mici si cele medii, dar cand vor da de echipe organizate si-o vor lua tare. nu inteleg de unde i-au scos unii drept marii favoriti pe brazilieni, mi se pare cea mai slaba brazilie din ultimii 20 de ani.
da,sigur,am vazut si noi cateva echipe dezastruoase,gen Olanda,Germania,Belgia,Italia...intre organizarea unora si talentul altora vom vedea cine iese in castig,pana atunci noi suntem doar niste chibiti,mai buni sau mai nebuni!!!
Se pare că de această data fotbalul european va avea castig de cauza.Cred ca Olanda si chiar Belgia pot fi adaugate,echipe solide cu potential de crestere...Argentina este exceptia,dar rabdare,suntem de-abia la inceput!
Adica Fernandinho, Paulinho, Luiz Gustavo, Ramires, Oscar nu au calitate? Imi vine sa rad cand aud ca Robinho, Kaka si Ronaldinho (care sunt atacanti sau oameni de atac) puteau fi selectionati in locul celor mentionati.
Unde juca mai bine neymar in Brazilia ma? Juca bine la nivelul de acolo. Cand a venit in Europa era vai de capul lui subnutrit, alerga cat un sahist din Cismigiu....compari jocul ala naiv (fara fundasi aproape) din Brazilia unde toti arbitri ii cereau autograf cu ce se joaca in Europa? Chiar si acum dupa ce a pus in jur de 10kg pe el tot dau toti fundasii cu el de pamant, Neymar e o gluma proasta dar o afacere buna pentru firmele de echipament sportiv. Cam atat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.