Alte știri din fotbal
Sicriul lui Mircea Lucescu, depus azi și mâine la Arena Națională » Când va fi înmormântat + Imagini de la stadion
14
Dănuț Lupu, mesaj emoționant după decesul lui Mircea Lucescu: „A fost cel mai bun antrenor din lumea asta”
0
Cristi Borcea, reacție în memoria lui Mircea Lucescu: „Doliu național”. Ce refren a interpretat
0
Florin Prunea a izbucnit în lacrimi în direct: „Îi sorbeam cuvintele lui Mircea Lucescu. Atunci mi-am dat seama”
0
Știri din fotbal internațional
Serie A, mesaj în limba română după decesul lui Mircea Lucescu: „Suntem alături de familia îndurerată”
0
Revoltă pe Anfield! Fanii lui Liverpool amenință cu proteste după scumpirea biletelor: „Dacă vocile suporterilor nu sunt ascultate, ne vom face simțită prezența”
0
Elias Charalambous, dorit de una dintre cele mai bune echipe din Grecia
0
Criza de nervi a lui Kylian Mbappe! » Pe cine s-a supărat și cum a reacționat după fluierul final
1
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
1
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
frumoase manelele nu?
Shakira e simpatica.Nu a iesit in fata prin badaranie. Acum 10-15 ani,sau cat a trecut de atunci,ea si cu Britney Spears erau marile vedete. Shakira a ramas in top,desi nu si-a aratat toata ziua chilotii prin toate revistele,desi toate firmele alea nu au incercat sa ii faca o imagine cat mai buna,desi nu aparea toata ziua in presa sa ne zica cat e de buna,asa cum facea Britney,uitati-va acum cum arata Britney,care e si mai tinerica cu vreo 4 ani,si cum arata Shakira. Diferenta de la cer la pamant. Shakira a devenit din pustoaica,femeie adevarata,Britney a devenit din pustoaica, o prostituata... Cel mai bun transfer a lui Pique,nu a fost trecerea de la Manchester la Barca,ci Shakira
Shakira este simpatica,o prezenta calda si speciala in tot climatul asta al marilor vedete... Desi este o vedeta de atatia ani,rar am auzit celebrele barfe,glume de prost gust,samd.. Eu urasc presa mondena,nu imi plac 90%din celebritatile astea care ne spun ce mananca,ce rumega,samd.Multe sunt niste izvoare de badaranie: Lady Gugu(sau Gaga),Miley Cyrus,Rihanna,sper ca am scris corect... Nu au charisma,nu au nici macar primii 3 ani de acasa....Rihanna aia are voce si uneori canta frumos,insa cam atat.....Cred ca toata lumea a vazut chilotii lui Miley si ai Rihannei de 100 x,fara sa vrei si toti ai vazut,erau in toata presa,in toate ziarele,chiar si in alea care se ocupa cu politic
Cum sa nu-ti ridice Shakira moralul..si pana la urma de ce ai avea nevoie de o cupa mondiala cand o ai pe Shakira acasa?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.