Alte știri din fotbal
Noul primar general al Bucureștiului s-a pronunțat în războiul Steaua - FCSB: „Echipa aia din Berceni...”
0
Louis Munteanu, INTERZIS la interviu?! » Iuliu Mureșan a intervenit în direct și a explicat ce s-a întâmplat după meci
0
Bancu i-a luat apărarea colegului de la Craiova: „Nu putem da vina pe el. Vreau să-l încurajez”
0
În lacrimi după Craiova - CFR » Care este motivul
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, meci perfect împotriva lui Real Madrid! » I-a încântat pe spanioli: „Colegii îl scot pe brațe”
0
Nebunie în Real Madrid - Celta Vigo » Cu Ionuț Radu titular pentru oaspeți, „galacticii” pierd pe Bernabeu
3
Napoli - Juventus 2-1 » Campioana Italiei revine pe prima poziție în Serie A!
0
Răzvan Lucescu, după derby-ul PAOK - Aris: „I-am călcat în picioare”
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Traian Băsescu, despre rezultatul alegerilor din Capitală: „Sloganul «marș, ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, prima reacție după ce a câștigat Primăria București, conform ...
Libertatea
cu chile ai dat-o in bara... din fericire merge brasil..))
Asta nu înseamna ca este un rege bun...
Ciobane Astra l-a exclus pe Matel din lot si Steaua are postul neacoperit.
Doar i-am spus Mexicanului ce au vrut sa spuna cei de la Gazeta despre Messi. Nu ca nu alearga, ci ca nu o face cand adversarii sunt la faza de constructie. Ce face Messi, ma doare in talpa pentru ca nu ma intereseaza nici el, nici Barcelona si nici Argentina. Vreau sa mearga mai departe Chile, Columbia sau Uruguay (I don't care), Olanda, Grecia (daca tot au ajuns pana aici), Franta, Germania, Elvetia si Belgia.
Extraordinar... cine a vazut regele sa mature in curte...?
pai messi nu face recuperari aproape niciodata. foarte rar.
COSTA RICA - GRECIA (mîine, ora 23:00) Victima preferată 17 faulturi a suferit Georgios Samaras. E cel mai lovit fotbalist de la această ediţie, la mare distanţă de următorul clasat, brazilianul Luiz Gustavo (10). El a obţinut penalty-ul cu care elenii s-au calificat mai departe. 8 şuturi pe poarta Costăi Rica s-au tras la acest CM: Navas a fost învins doar dintr-un penalty ___ observatii : 1. - samaras chiar e un jucator cheie pentru grecia. faulturile suferite nu sunt de flori de mar, tehnicitatea lui determina interventii neregulamentare. 2. - costa rica a primit doar 8 suturi pe poarta, intr-o grupa cu 3 foste CM ? grecia ii va trage numai ea vreo 8.
Ai inteles ce-am vrut sa spun. :)
Captain....!!!! :)))
Ei s-ai referit ca Messi nu incearca sa recupereze balonul sau ca nu face faza defensiva precum alti jucatori de pe acelasi post.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.