Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu va fi înmormântat vineri » Programul zilei: cortegiul funerar pleacă dimineață de la Arena Națională
0
Omagiu pentru Mircea Lucescu în centrul Bucureștiului
0
MM Stoica, emoționat de gestul lui Răzvan Lucescu la priveghiul lui „Il Luce”: „Ne întrebam cu toţii de unde are resurse”
0
Mesajul cât o mie de cuvinte al lui Cornel Dinu în memoria prietenului Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Românul din Polonia, protagonist în meciul dramatic cu 8 goluri! Gol decisiv și calificare în finală
0
Premiat de FIFA, pedepsit de UEFA » Spaniolii anunță: Istvan Kovacs a primit nota de plată după Barcelona - Atletico Madrid
0
A „vrăjit-o” pe Real Madrid » Ofertă de 160 de milioane de euro pentru superstarul francez
0
Manșa tur a sferturilor Conference League: Au început celelalte 3 meciuri
2
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
7
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Tudor Chirilă, lui Nicușor Dan: „Ați devenit primul PSD-ist al țării. ...
Libertatea
Ultimul bastion MAGA din Europa, în pericol. Cât cântăresc intervenția lui ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Donald Trump i-a dat un nou ultimatum Europei și a făcut lista cu țările de ...
Libertatea
germany ! never ! e o forta. pfoaii unde a tras argentinianul..)))
CONTORSIONEZI ciobane ... sa nu crezi ca scriu gresit ...
pai sa ii vedem la joc. poate le da portughejii cu terenul in cap sa ii amuteasca pe toti nemtalaii de pe aici.;)))) joaca gelatul ori ba?
pfoaiii ce tare a inceput bosnia ! argentina e in presiune permanenta !
am inversat pozitiile din avatar, scuze..)) a se citi invers, ala din stanga e in dreapta si viceversa..))
pai azi germania-portugalia
IN niciun caz nu ma gandesc la echipele mici precum Costa Rica sa ia mondialul ,clar s pierd pe drum,Brazilia n as spune ca a impresionat cel putin pe mine :))
domnule, eu am steagul asta din dreapta nu ca pe un moft ci pentru ca ma reprezinta intr-un anume procent si pentru ca ei sunt aici. ala din stanga simbolizeaza dragostea fata de fotbalul minunat al lui Selecao. ma refer la fotbalul lor, in toata istoria lui, nu neaparat la cel jucat acum, asta de acum e poate cel mai slab fotbal al lor, ever. si am steagurile alea si pentru mahnirea de a nu avea ocazia sa pun unul singur : pe cel al ROMANIEI ! stii de ce ? nu s-au calificat, asta e situatia.
Like !!
eu inca astept sa vad germania la joc inainte sa'mi fac o parere. cred ca sunt cam supraevaluati.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.