Alte știri din fotbal
Craiova, victorie fără emoții cu Voluntari: 3 penalty-uri în Bănie + Clasamentul din Superliga
28
Revenire neașteptată la FCSB » S-a întors în primul „11”, după ce a fost demolat de Becali
0
Ioan Varga îi impune un titular lui Marius Șumudică! Ce a provocat supărarea patronului
2
Sabău a reacționat după rezultatul cu Sepsi: „Când se întâmplă asta, ești antrenor inspirat”
0
Știri din fotbal internațional
Julian Alvarez, în război cu fanii lui Atletico în primul meci al sezonului! Ce a făcut la final
0
Elche - Barcelona, în runda a doua din La Liga » Catalanii debutează în campionat: echipele probabile + cote
0
Newcastle - Liverpool: penalty la ultima fază!
1
Tottenham și Manchester City au bătut palma pentru încă un jucător: 59 de milioane de €
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
Era vorba de generatia de aur.E un comentariu la postarea lui despre generatia de aur. Tu esti pe langa subiect.Te grabesti ca fata mare la maritat.Citeste cu atentie inainte sa comentezi.
Noi sa spulberam Columbia?! Cu cine, cu Tanase si Bourceanu?! ... probabil ultimul meci al Columbiei care l-ai vazut a fost ala in care a jucat Hagi. Uita-te si tu de curiozitate cum joaca James Rodriguez ... sa vezi un super fotbalist de 23 de ani ... ala singur este peste tot ce avem azi ca fotbalisti pusi la un loc.
"Penalty extrem de usor acordat"? Mai nea ziaristu mai uita-te o data la faza. Din ce unghi vrei tu, de sus, de jos, din stanga, din dreapta. Ala a fost penalty CLAR! Nu a fost intentie dar a fost NEGLIJENTA si se sanctioneaza! Usor acordat a fost mizeria data Braziliei in primul meci.
Nu iese niciunu.
Hai sa vorbim sa ne aflam in treaba. Prietene noi ne calificam in optimi spulberand Columbia.Ei au fost spulberati de Columbia.Au o remiza alba cu marea putere fotbalistica Japonia si au castigat cu ivorienii dintr-un penalty inventat. Piturca ca si tine spune prostii.Dupa logica lui grecii sunt superiori Spaniei,Angliei,daca au ajuns in optimi. Nu grecii sunt valorosi,suntem noi petarde.
Felicitari pentru ardoarea cu care ieri ai sustinut calificarea Greciei...am fost orbi cu totii..:))
Bine spus. Pana la urma grecii au meritat, au avut 3 bare aseara iar penaltyul nu a fost foarte clar dar nici nu se poate spune ca nu a fost nimic. A fost la limita. Oricum, o sa fie extrem de greu pentru noi sa scoatem ceva din dubla cu grecii...
Shalom aleichem. Azi pariez Bosnia - Iran 2 pauza 1 final Nigeria - Argentina scor exact 0-3 Honduras - Elveția 2 pauza 1 final Ecuador - Franța 1 pauza 1 final
Chiar este peste Romania. Generatia de aur reusea in 1990 si 1998 niste optimi...doar in 94 sferturi , si consideram atunci ca suntem valorosi.Cand grecii reusesc optimi atunci ei nu sunt valorosi asa ca trebuia sa-i batem desi noi nu avem nici scoli de fotbal. Piturca a spus un adevar.
De cand nu mai joc la pariuri le vad ...ceva de speriat! Nici Mitica Dragomir nu e asa tare.:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.