Comentarii (12)
unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  29 Iunie 2014, 15:08
Postat de titiduru22 pe 27 Iunie 2014, 06:38

L-am vazut la Bucuresti in 79 .N-a miscat in fata lui Satmareanu II.Le-am dat un sec 2-0 dar in deplasare ne-au ingropat Dinu,Stefan si arbitrii care au prelungit meciul pana au dat aia al doilea gol.Pe vremea aia era o practica neobisnuita prelungirea meciului.

am fost si eu la meciul ala. nici cu sames nu s-a descircat mai bine, la un moment dat a schimbat partea, la sames. sames sau vigu, nu mai stiu bine. unul din ei.

titiduru22
titiduru22  •  27 Iunie 2014, 06:38
Postat de bvd_magheru pe 27 Iunie 2014, 00:49

Singurul atacant de careu de valoare din istoria coreei de sud a fost BUM KU CHA la sfirsitul anilor 70' . Juca la Eintracht Frankfurt si era golgehterul; Bundesligii . Daca l-ar fi avut in echipa ar fi trecut usor de belgieni .

unico_biancorossi  •  27 Iunie 2014, 01:54

felicitari belgienilor, dar vor da de dracu in optimi, cu americanii.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  27 Iunie 2014, 00:49

naclesan
naclesan  •  26 Iunie 2014, 23:12

eu sper sa si-o ia in dos belgia pt ca e mai avantajata de arbitri decat brazilia chiar...

bvd_magheru
bvd_magheru  •  26 Iunie 2014, 23:08

Coreeni atia au impresia ca sunt la sarituri de pe trambulina ?

bvd_magheru
bvd_magheru  •  26 Iunie 2014, 23:05

Eate primul meci " cap-coada" al Belgiei pe care il urmaresc la acest campionat mondial . Deocamdata doar Hazard m-a impresionat nu si echipa Belgiei . Sper sa vizionez un meci frumos cu goluri multe . Atit . Rusii nu mai intereseaza caci eu sunt pro occidental deci anti rus .

aly_dinamo
aly_dinamo  •  26 Iunie 2014, 23:03
Postat de aly_dinamo pe 26 Iunie 2014, 23:01

Aici bate Belgia lejer. Hazar de ce nu joaca? E odihnit sau vreo accidentare?

Hazard*

aly_dinamo
aly_dinamo  •  26 Iunie 2014, 23:01

carol_k
carol_k  •  26 Iunie 2014, 22:41

Daca era in campionatul romanesc ar fi fost acuzati de blat.De parca n-ai avea voie sa aliniezi ce formatie doresti si trebuie sa dai cuiva socoteala.Pe aia care se dau la o parte de se vede blatul din avion nu-i mai acuza nimeni.De ce ? Pentru ca au bagat prima echipa deci au blatuit cu aia asadar e-n regula. :))))