Alte știri din fotbal
Ioan Varga îi impune un titular lui Marius Șumudică! Ce a provocat supărarea patronului
1
Sabău a reacționat după rezultatul cu Sepsi: „Când se întâmplă asta, ești antrenor inspirat”
0
Ovidiu Burcă, nemulțumit după Sepsi - Farul: „O să discut cu conducerea”
1
Scor de maidan în Superliga Feminină » Au încasat 14 goluri în prima etapă
0
Știri din fotbal internațional
Newcastle - Liverpool: oaspeții marchează după un nou contraatac excelent
1
Tottenham și Manchester City au bătut palma pentru încă un jucător: 59 de milioane de €
0
City era să se înece cu „cireșele” » Emoții mari pentru Maresca, la primul meci de campionat din era post-Guardiola
0
Rezultat șocant în Premier League: Aston Villa era condusă cu 0-4 la pauză
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
poza lui radoi vine la fix
doamne ,ce prostalau
In alta ordine de idei ... Germania pe oriunde se duce si se implica ... provoaca haos: in Grecia, in Ungaria (Orban), Ucraina (Clichco, Timosenko) ... la noi cu Basescu ... si evenimente violente de strada ... asta este poporul neamt! ...:)) Sau poate sunt numai coincidente ... se intampla ... vezi sa nu ... indivizii astia au o masina urasa de propaganda (pe care o finanteaza in multe state in care au interese), si ii intorc pe oameni impotriva oamenilor, creind haos ... asta e Germania! ...:)) La noi cine credeti ca i-au splat pe creier pe ardeleni, sa se creada buricul pamantului? Cine credeti ca le canta in struna ungurilor, care au comoprtamente de babuini (vezi Tokes)? Nemtii! ...:))
Si on-topic .... brazilienii au dreptate sa protesteze ... cifrele de bani folosite pentru acest CM sunt colosale ... vporbim totusi de fotbalul organizat pe principii de amatorism ... in care jucatorii se reunesc si joaca, pe baza de voluntariat, neavand obligatii de natura contractuala, asigurari medicale, etc ... totul este voluntariat, la fotbalul de reprezentative ... si sa cheluiesti atatia bani, doar ca sa vina niste roboti care nu stiu de gluma, si sa-ti ia trofeul (doamne fereste, eu inca mai sper ca castiga Argentina) ... ideea e ca au dreptate sa se simta frustatii ... nemtii care au furat bani din toata lumea cu rablele lor de 2 lei ... nu organizeaza nimic ... fac economii!
O tara in care se decapiteaza oamenii pe terenul de fotbal nu merita bucurii din partea acestui sport. Bravos Germania !!!!!!! Rusine "banania" !!!
Nu-i mai laudati pe nemti de pomana ... in afara de Franta si Ghana nu au intalnit decat echipe foarte slab pregatite la acest CM ... in general la turneele finale echipele se duc sa se relaxeze, dupa campionate istovitoare ... in afara de nemti, care sunt indoctrinati sa se comporte ca niste robotei ... deci ei sunt singurii care joaca PE BUNE la aceste turnee ... si nu au ... simtul umorului ... ca sa zic asa! Celelalte echipe sunt ... umane ca sa zic asa, nerobotice ... vin la aceste turnee in primul rand ca sa se destinda si sa scape de rutina ... pentru spectacol, pentru diversitate ... nemtii sunt in cantonament la sange si la turneele finale ... nu ma intereseaza astfel de mentalitate
Primul manager de fotbal in care banii din joc pot fi transformati in bani reali. goaltycoon.com/bestfootballgame/bogy196
Esti penal. Nu se compara o masina de goluri cu un CLOVN ca Neymar, in aceeasi categorie este si Messi (Clovn). Si cu Neymar pe teren Germania tot facea legea. Cu Nemtii nu merge c.ior.deala. Brazilienii erau asa de penibili chiar si la 5-0 cerseau penalty.
Burn down the sistem!
Ce "maimute"....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.