Alte știri din fotbal
Alex Cicâldău: „Moral pentru Europa. Sunt foarte optimist”
0
Craiova, victorie fără emoții cu Voluntari: 3 penalty-uri în Bănie. Clasamentul din Superliga
30
Revenire neașteptată la FCSB » S-a întors în primul „11”, după ce a fost demolat de Becali
0
Ioan Varga îi impune un titular lui Marius Șumudică! Ce a provocat supărarea patronului
2
Știri din fotbal internațional
Dramă târzie: Liverpool se salvează în minutul 90+9, după ce a fost condusă aproape tot meciul de „coțofenele” lui Jaissle
1
Julian Alvarez, în război cu fanii lui Atletico în primul meci al sezonului! Ce a făcut la final
0
Elche - Barcelona, în runda a doua din La Liga » Catalanii debutează în campionat: echipele probabile + cote
0
Tottenham și Manchester City au bătut palma pentru încă un jucător: 59 de milioane de €
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
Cristi, fericit?
asta e si parerea mea.
Italia o sa joace la victorie. drept dovada daca pana acum au jucat cu un singur varf ( Balotelli) in meciul cu Uruguay vor folosi 2 varfuri, Balotelli si Immobile. sau dus vremurile cu catenaccio la Italieni, de cand cu Prandelli au inceput sa joace mai ofensiv si mai spectaculos. mai nou li se spune TIKI-Italia, aluzie la Tiki Taka Spaniolilor.
nb.
nu pierde... doar ia bataie... :))
Noapte bună.
Gata, am iesit si io! Noapte buna la toti evribazii!
Republica Texas! Ihaaaa! Pe schiuri, i haaaaaa, ha!
Columbienilor le e suficient si un egal, n-au de ce sa-si scuipe plamanii. Grecia e o echipa cinica si periculoasa, aminteste-ti ce au facut la Euro in Ucraina, desi i se canta prohodul la inceput. Uruguay bate Italia pentru ca asa vreau eu.:)) Vedem diseara ce si cum.
Daca Italia trece de grupa e pericol ...ca ei se pot opri oriunde chiar si la titlu ...cam asa a castigat titluri mondiale cand trece prin momente grele si iesea cu chiu cu vai din grupa :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.