Alte știri din fotbal
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Aproape că a început să plângă în direct când a vorbit despre Cornel Dinu: „Mi se rupe sufletul când îmi răspunde așa. Fii puternic, Mister!”
0
Știri din fotbal internațional
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, dintre care doi de la Galatasaray și la Fenerbahce
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Dupa poze am crezut ca e G. Enache...:)
Pe tine s-a razbunat matematica. Cu o victorie in ultimul meci Suedia se poate califica.
...candva, un suedez a frant visul lui Hagi & Romania de a juca semifinala cu Brazilia! Nah, ca ne-au razbunat nemtii! Heil Footbal!
Trist! Durmaz nu merita un asemenea tratament. Ar trebui anchetati toti cei care au ales sa se comporte necivilizat.
GABI ENACHE, nu reusea sa-l faulteze p"ala ! Il ajungea , da' nu-l nimerea ! Si uite asa, nemtii isi faceau bocceaua !
La tine procesul e galopant.
Chirila
"Principalul vizat a fost fundașul Jimmy Durmaz, 29 de ani, mijlocașul lui Toulouse" bai nea asta care face pe ziaristu, tu citești ce aberezi? Pai ori e alba ori e neagra. *** ai ajuns tu acolo unde cândva dădea cu condeiul Ioan Chiriță?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
e un sport european sa ai in echipa jucatori naturalizati,si asta nu numai in fotbal,cand castiga va laudati cand pierdeti ii denigrati,si voi ne dati lectii de toleranta si democratie.*** iar copii si nepotii nostrii si nu numai ai nostri vor trebui sa lupte si sa isi dea viata pentru asi apara tarile de ei.ADEVARUL E CA EUROPA PUTREZESTE INCETUL CU INCETUL.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Antrenorul suedez a fost neinspirat introducandu-l pe acest Durmaz.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.