Alte știri din fotbal
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Încă 5 persoane audiate și puse sub control judiciar de la CS Păulești, în cazul de trucare de meciuri pentru pariuri
0
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
8
Știri din fotbal internațional
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
De ce ar putea alege Trump weekendul prelungit de Paște pentru o operațiune ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin avertizează o țară care i-a fost aliată că se apropie prea ...
Libertatea
:))) Da, dar doar spunand "content", el poate fi "cool" sau "trendy". Si putin ***, desigur, dar mai ales "cool" sau "trendy".
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"producator de content pentru adulti"???? cica in romana poti inlocui cu "continut"! din pacate, ca si Germania la acest mondial, se pare ca autorul articolului are lipsuri mari... pe creier! Dar sa nu-l facem incult, asa l-a facut ma-sa!
o sa puna mana Merkel pe telefon si o sa sune la Phenian sa-i spuna lui Kim Jong Un ca nu mai vor razboi cu ei, ci cu Coreea de Sud :))))))))))))))))
Sa va fie rusine ca scrieti asa ceva!!!!! Nu inteleg cum de atunci cand folosim noi cuvinte mai ouutin daunatoare le cenzurati!! Sunt si copii care intra si citesc stiri din sport aici. Sa ii dirijezi catre un site porno e cea mai mare crima pe care o puteati comite. Ati trebui inchisi de urgenta si chiar retrase licentele jurnalistice
asta ar ,mai lipsi acum, sa traducem twitterul:) nu iti trebuie doctorat sa iti dai seama ca e jelanie mare:)
Cum cine a publicat acest articol? Un asa-zis jurnalist de la ziarul care are ca unica utilitate impachetatul pestelui. Probabil ca in timp ce cauta sa vada daca au mai pus aia ceva filme porno a vazut si postarea si s-a gandit ca o sa para smecher daca o baga intr-un ziar de sport. Ca tot ”le pasa” de sport celor de la gsp...
așa e. Ceea ce sunt optimile acum, era primul stadiu atunci. Dar suna bine ca glumă.
In 1938 nu erau grupe
Bă nu vă e rușine cu asemenea articol? Păi pt cine e publicată această mizerie dacă 90% e scris în engleză? Unde dracu ați pomenit așa ceva?
telefonul lui Kim sună. Omul răspunde. -”Alo?” Cealaltă voce: -”Kim? Sunt eu, Angela. Apasă butonul!”
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.