Alte știri din fotbal
Rapid a mai dat afară un jucător! Nu s-a prezentat nici acum la echipă
0
Sepsi - Farul, meciul care deschide ziua în Superligă. Echipele de start
0
Reacția conducerii U Cluj după scandalul-monstru cu Bergodi protagonist: „A lăsat de dorit, nu e normal”
2
Daniel Oprița, un car de nervi: „Mi-am dat demisia! Aștept decizia clubului” » Atacă unii jucători: „Își bat joc de Steaua! Să nu mai intre în vestiar”
1
Știri din fotbal internațional
Manchester City, 100 de milioane de euro pentru starul de 18 ani care a impresionat la Mondial
0
Flick nu l-a convocat pe Balde! » Marca sugerează un transfer iminent
0
România are viitor! Stefano Precupanu și Ianis Avrămescu, internaționali U18, goluri care au entuziasmat Italia, în Juventus - Parma
2
Toate reflectoarele pe Radu Drăgușin » „Să vedem dacă gladiatorii vor fi fericiți și la Florența”
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Prețuri carburanți, duminică, 23 august 2026. Cât costă un litru de benzină ...
Libertatea
Ce faci dacă te trezeşti brusc cu un pieton în faţa maşinii. Analiza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
Ceea ce se descrie aici e un fel de Romania, doar ca la scara mai mare, adica pe bani mai multi. Cat despre unele comentarii de pe-aici gen Rusia, "o tara independenta cu sange in instalatie".... nu pot sa nu remarc nivelul de tembelizare a unei parti din populatia Romaniei!
Ce sa le ceri de la niste cotropitori de teritorii straine, chiar si in sec 21. Daca FIFA se implica in politica, rusia era exclusa imediat dupa anexarea Crimeei .
Bună ziua. Nu e nicio surpriză și se știa, totuși li s-a acordat dreptul de organizare. Administrație greoaie, birocrație, coruptie, învățământ precar, indiferent de nivel, așa cum mai există și în alte state ale fostului bloc sovietic unde se promovează pe bandă rulantă, iar un bachelor degree ( diploma de licență ) sau master e perceput ca dubios, că principiul " mult " primează chiar dacă noțiunile rămân necunoscute, lipsa infrastructurii, mentalitate incompatibilă cu cea occidentală, transparență aproape nulă, insecuritate juridică, dar mulțumim FIFA pentru înțelegere.:)
Eu zic sa citești ce spune impresarul... "pana înțelegi"
Eu zic sa te mai interesezi unpic inainte sa ajungi la concluzia aia. Faptul ca societati de stat au actiuni la cluburi de fotbal este complet diferit de echipe finantate direct din bugetul unui Minister...
Ar trebui s-o exportam pe koveshi in Rusia, d-nule jurnalist...
Se numeste patriotism...nu ai cum sa intelegi.
Bravo !
Am intilnit multi rusi in occident . Nu le place politica dar vasta majoritate sunt mindri de Putin . Una peste alta o tzara suverana si indepedenta cu sange in instalatie .
A gasit si asta sa faca interviu cu unul care ii uraste pe rusi. Foarte obiectiva analiza. Buna de impachetat icre negre.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.