Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Acasson, finalsson - ce glumiţe tâmpite !!!!!!!!!!!!!!!
Prosti croatii, o puteau elimina pe Argentina daca jucau mai "moale"...Poate se vor reintilni cu ea in fazele superioare si le va parea rau !
Islanda nu este o mare echipa! Mingi pe sus, bubuite de catre aparatori spre varfuri si jocul incalcit la mijloc.Cam atat am vazut la Islanda. In rest au o galerie frumoasa!
De cand s-au calificat la Mondial, ca sa nu zic de cat de bine au jucat in preliminariile EURO2016 si chiar si in grupe. Mai degraba vroiam sa vad Islanda iesind din grupa decat Argentina.
Nea Razvan Lutac , nu te decizi? Ori fara toti titularii ori cu 9 titulari schimbati? Si ce tot atata Islanda, Islanda ? Cat timp dau de echipe la care alearga mingea mai mult decat jucatorii, ei alearga ca besmeticii cu mingi aruncate la lupta si multa forta. de cand a devenit Islanda o mare forta ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.