Alte știri din fotbal
„Nu ne este frică de nimeni” » Stjepan Tomas aprinde meciul cu FC Argeș: „Sunt agresivi!”
0
Incredibil! Al treilea titular care a suferit o accidentare gravă: „Fractură de peroneu”
0
Dezvăluiri din culisele haosului de la echipa din Superligă: „Nici nu știu cu ce se ocupau cu adevărat patronii”
0
CFR Cluj - FCSB, derby în Gruia. În plină criză, Șumudică își înfruntă rivala care vrea locul 1. Echipe probabile
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, fără gol primit » De ce a primit calificative proaste în presa spaniolă
0
Golul sezonului a fost marcat sub ochii lui Lisav Eissat: „Să-i dea Premiul Puskas deja”
0
Newcastle - Liverpool, cel mai atractiv meci al primei etape din Premier League
0
Gol de senzație Louis Munteanu! » Cum s-a terminat Charlotte - DC United
0
Lifestyle
Partenera fostului jucător de la Real Madrid și-a etalat tatuajele în ultima vacanță
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
7
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
7
Un român amendat pentru poluarea apei în Germania a scăpat de închisoare ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
Buna seara! Sa va f**
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa nu uit. Inainte de gafa portarului argentinian, pe la jumatatea primei reprize, Croatia trebuia sa aiba o eliminare (talpa pe tibie).
Foarte pertinent comentariul. Sunt unele lucruri pe care cei care lauda Croatia nu le vad. 1. A picat cu o echipa relativ usoara care si-a dat autogol + a facut 11 m de-a moaca (daca a fost). 2. Azi a jucat fara presiune, ceea ce i-a permis sa stea la cutie, sa faca un presing agresiv si sa joace doar pe contra-atac. Dupa prima repriza lucrurile erau echilibrate. 3. Inca nu a dat peste o echipa solida cu adevarat pe care sa trebuiasca s-o atace si sa se expuna uno contra-atacuri din partea unor jucatori buni. Acestea fiind zise, sansele Croatiei sunt imense deoarece toate echipele mari par fragile (lucru care se poate schimba pe parcurs). Se vor califica de pe locul 1 si vor juca cu Danemarca sau Australia, cu care nu prea are ce discuta.
Il vreau inapoi pe Victoras
Bine ca nu avem noi problemele astea . Sa fi luat asa bataie avand asa vedete in lot ... iesea de-o revolutie sigur , antrenorul era impuscat imediat . Oare ce ar fi facut Sumi cu jucatorii astia ?
Maradona daca slabea 20 de kile asta primavara, se antrena cateva luni si intra 5 minute pe teren in seara asta facea mai multe decat a facut Messi tot meciul. Si cu asta am zis tot ce era de zis despre superstarul de carton Leo Nepretuitu'...
Ce a aratat pina acum Brazilia ca sa fie favorita clar in fata Croatiei? Sau chinuit sa faca un egal cu Elvetia, in schimb ce Croatia are cel mai bun inceput de acest campionat mondial.
Buna seara! O echipa care clar si-a demonstrat clasa in aceasta seara..... careia ii doresc mult succes pana la meciul cu Islanda :))
Calcule fara sens pt ca Arg. are o adunatura nu o echipa , in care jucatorii nu comunica , Messi nu este un argentinian adevarat , coechipierii nu-l agreeaza , unitate zero !!! Nu intamplator au terminat grupa preliminariilor la 13 pct in spatele Braziliei ! In felul asta , repet , calcule fara sens pt ca e posibil sa nu bata nici pe Nigeria !
Croatia a artat DETERMINARE, ceea ce fc fcsb nu a aratat in Campionatul recent incheiat decat poate in meciul cu U Craiova acel 5-2 in rest au aratat doar o lehamite fara de margini, de parca i-ar obliga cineva sa joace fotbal (mai ales ca ei o fac pe bani multi, pentru nivelul lor) !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.