Alte știri din fotbal
Avem raportul: Rapid, din rău în mai rău! Pierdere financiară uriașă față de 2024
0
Numele aproape uitat, cerut la naționala României după o absență de 4 ani: „E un jucător excepțional”
0
Se îndoiește de numirea lui Gică Hagi la naționala României » Cere urgent o reacție publică: „Risc foarte mare”
0
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Știri din fotbal internațional
Vinicius jr, criticat dur de legendele Braziliei: „Am fost foarte furios să-l văd cu numărul 10”
0
Urgența lui Chivu înainte de Roma » Gazzetta: „Va fi crucial în recuperarea lui”
0
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ce vrea să spună Trump când vorbește de un nou regim la Teheran cu care ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Pana una-alta, Cristiano are 4 goluri, iar Messi un penalty ratat. Totusi, nu e cazul sa facem o disputa Messi-Ronaldo. Ne uitam la meciul Argentina-Croatia, unde in mod normal ar trebui sa sustinem echipa europeana :)
Nenea lasa-ne ca ne orbeste inteligenta ta.... stii cum e in umbra mariilor arbori nici iarba nu creste.... daca imi permiti ...o umila sugestie.... rugandu-ma sa ai mila de biata-mi persoana... exista pe tastatura.... cam prin partea stanga..... o tasta pe care scrie Caps Lock....... are proprietati magice.... rogu-te testeaza-le prin apasarea acesteia! Toate bune!
În frunte cu mieunel pessi!
Icardi nu este mai bun decat Higuain, iar despre Pastore nici nu are rost sa discutam. Este rezerva la PSG.
Boul ăla de Rebic trebuia eliminat.
Auzi la asta, istoria nu il lasa... Ciudati indivizi...
Messi joaca azi???
Extrem de slabă echipă are Argentina!
Bună seara și dvs! Ce tripletă de aur avea Milan atunci...
Ce vă mai place să fiți de partea celor care câștigă clar. Eventual să vă și laudati că știați rezultatul dinainte. Nu contestă nimeni victoria Croației, arată cel mai solid fotbal până acum la acest mondial. Dar nu pot să nu remarc cum le zâmbește Fortuna. În primul meci nigerienii își dau autogol și fac hentz nefortat în careu. În meciul de aseară joacă fără presiune, spre deosebire de Argentina. Sunt iertați de un rosu clar ai deschid scorul după o gafă pe care nu știu dacă o vezi în liga a 3-a la noi. Sigur, după cum zicea Halagian, "jocul greșală așteaptă ". Dar aș vrea să văd Croația jucând sub presiune, să fie nevoită să atace și să nu dea peste portari precum Caballero. Să ia roșu dacă e cazul și să nu se bucure de atatea cadouri e la adversari. Atunci ar fi mult mai relevant.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.