Alte știri din fotbal
Echipe de start la FCSB - Csikszereda: Gigi Becali chiar s-a ținut de cuvânt! Vești în timp real de la Arenă
5
Antoine Baroan a ajuns la un acord cu noua echipă: „Va fi prezentat în următoarele ore”
0
Farul - Universitatea Craiova » Rezultat halucinant la malul mării, calculele pentru play-off devin INCENDIARE
22
„Mâine ajung în România” » Și-au dat acordul de transfer chiar înainte de FCSB - Csikszereda
0
Știri din fotbal internațional
Cremonese - Inter, duel din runda #23 în Serie A » Trupa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
1
Intră la negocieri pentru transferul lui Valentin Mihăilă: „Discuții în desfășurare”
0
Trei din trei pentru Carrick pe banca lui United » „Diavolii” câștigă „thriller”-ul cu Fulham și urcă în TOP 4!
0
Ce au scris spaniolii despre Andrei Rațiu și ce note i-au acordat, după meciul făcut pe „Bernabeu”
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Eu sper ca nu, lasa sa se plateasca prostia.
Am avut sansa sa fug in Spania ! Din pacate am ramas in lumea anglo americana. O sa regret toata viata ! Acolo e vara mereu si plaje frumoase si apa unde poti sa inoti ..Mi-ar fi placut undeva in insulele tenerife .
Rafa is coming home!
ca tehnica si valoare individuala nici n-are sens sa vorbim. croatii sunt jucatori de real, inter si barca. englezii compenseaza prin prospetime, adrenalina pompata de zecile de mii din tribune si de miliardele care se uita (tot commonwealthul, toata asia etc), spirit de superioritate vestica si...micutul german ciachar :)
Bună seara. Nu știu de câte ori ați avut ocazia sa vizitați Spania pentru serbarea concediului, dar vă garantez că ( încă ) e plin de englezi alături de alți vest europeni de limbă germană / germanică :) Au propriile comunități, adevărate enclave în Regat.:))
nu ma uit si nu vreau sa stiu, ca ma imbolnavesc. am mizat pe nadal si anglia. ma scot cu anglia daca pierde spaniardul.
Ba ce face del potro acolo e domeniul science fiction !
Scor periculos, mai ales că s-au dezmeticit croații. S-ar putea să regrete englezii ca n-au mai marcat în prima repriză. Să nu uităm că adversarii s-au obișnuit deja cu prelungiri și 11 metri. Stadion ostil au avut și la ultimul meci.
da, dar mi6 a jucat bine declaratiile betivanului. toata presa anglofona si pro-anglia le-a pus rapid pe prima pagina.
Ce i-a trebuit si lui vida sa puna paie pe foc nu stiu ! Noaptea mintii ! Cred ca era beat si a spus adevarul !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.