Alte știri din fotbal
Neconvocat, atacantul din Premier League dă din casă înainte de Turcia - România: „E foarte simplu cum a redresat echipa Montella”
0
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Știri din fotbal internațional
Chivu se pregătește pentru „o revoluție” » Gazzetta: „Barca insistă pentru Bastoni, Inter i-a fixat prețul”
0
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
dap... da nici nu-l da dasteptactiunea afara din casa!! el sufera doar de drama fiului mediocru care isi da seama ca n-are ce-I trebuie so vrea sa se razbune pe univers!!! iar parerile lui, care a jucat doar 1(un) meci la echipa mare.... sunt nepretuite!!!!
Cine e Alin Stoica???
Curios nu este ce spune de Becali ci că se lauda cu propriul tata cu care el nu vorbește !!!! Altfel Becali era cel mai meseriaș patron dacă accept că Alinus să vina la Steaua după ce se ratase la Timișoara !!! Este o declarație a lui Argăseală pe această temă !!!
Ia uite la el... Daca nu stii de unde am aparut..iti explic ca la copii mici "m-a adus Barza"!! Oi fi si tu un geniu pe aici, ai si tehnologie..radar online de-ti dai seama cine e mic si cine e mare, si cu grad de precie: "prea mic" si "prea mare". Din partea mea, boiere (adica lenes ignorant si sarac) poti sa-ti iei "stelele" inapoi, apreciez "generozitatea" ta dar cred ca ai nevoie mai mare de ele decat am eu.
Cine vorbeste o *** care nu a fost niciodata fotbalist asa cum crede el nu suporta termen de comparatie cu tatal sau pe care nu l inteleg oricum de ce este asa de pornit impotriva lui Gigi asa cum sunt toti asa zisii stelisti adevarati din curtea CSA care pana mai acum cativa anisori mancau si luau bani tot de la cel pe care l hulesc azi dar timpul le va rezolva pe toate si o sa se lamureasca odata pt totdeauna si problema aceasta cu sau fara generalii fomisti de la nou infiintata echipa CSA .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lui becali i-a fost vandut cel mult intelectul tau, dar dupa cum se poate vedea din prostiile pe care le scrii ciobanul n-a cumparat mare lucru :)) becali NU A CUMPARAT nimic legat de Steaua, de-asta pierde toate procesele la foc automat. Daca punea pe masa un contract de vanzare-cumparare ce putea sa-i mai faca Talpan, sa-i dezumfle roata la Maybach? :))
Bai terchea-berchea, echipa aia la care tatal tau a jucat inainte de 89 a fost vanduta lui Becali. Ciobanul a tinut clubul asta in viata altfel aveam de mult soarta lui Dinamo si a altor echipe cu istorie.Esti prea prost sa intelegi ca acum echipa nu mai poate functiona din bani publici cum facea inainte pe vremea impuscatului. Toate ramele care au luat bani de la Becali(oprita, ogararu, piturca-intentionat cu litere mici datorita caracterului) acum se bat cu pumnii in piept ca ei sunt la Steaua. Nu zic ca astia din liga 1 sunt docti dar asta este realitatea chit ca place sau nu. Steaua este in liga 1 si este a lui Becali. Punct
Se strânge lațul Celentano. Încă puțin...
Sa fim serioși, crede cineva ca acest *** are în vocabular cuvântul "uzurpat"?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Zit mai Aline
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.