Alte știri din fotbal
A lămurit-o, în sfârșit! » Ce s-a întâmplat, de fapt, cu Mitriță la națională: „Eram eu nebun?!”
0
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
0
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
2
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Știri din fotbal internațional
Bayern, recordul secolului XXI! » A întrecut-o pe Real Madrid
0
„Thriller” pentru Ianis Stoica în Portugalia » Un gol marcat în minutul 90+6 i-a salvat echipa de la retrogradare
0
Interul lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” » Campioana primește vizita retrogradatei Verona
0
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
AHA, ACUM ZI REPEDE CE NAIBA FACI CU TEMPLATE-UL ALA CU "RAPIDUL A MURIT"? :)) DE-AIA TE DISPRETUIESTE LUMEA MA POSTACULE, CA AI 7 "ADEVARURI" SI TOATE SUNT MINCIUNI VENITE DIRECT DE LA SUBINGINERUL PUSCARIAS :))
Stoica a distrus fecesebeaua aproape la fel de rau precum Reconquista98.
Cine "a cumparat" Steaua in 1998? De toata jena fanfaronul asta de alin!
Cum le place alora de la CFR, ca la EREVAN. Banii au fost luati de Tudorel dar i-a baut, nu mancat
Adevărat și trist totodată.
Si Glasgow Rangers este gravat pe Cupa Cupelor. Totusi Rangers FC detine Cupa Cupelor potrivit UEFA. Nu confunda UEFA FIFA TAS cu porcariile din Romania. Ai vazut ce raspuns le-a dat TAS celor de la CSA cu barajul, le-au pus baraj promovarii
Nea caisă, greșești:pe trofeul CCE ,in dreptul anului 1986,este gravat"Steaua București" nu FCSB.Iar Cupa Campionilor Europeni este decernată de UEFA.
Când Tudorel Stoica era căpitanul Stelei - Campioana Europei, becali venea în cantonament să-i vândă iaurt. Pentru FC FCSB-iști oierul e Dumnezeu iar Tudorel Stoica un nimeni.
E cam unfair. Tu, Catalynn, ai servici aici. Muncesti. Esti platit. Noi, dam cu banu'. E frumos asa?
Alin Stoica…jucator de doi lei,…tatal i-a mancat toti bNii….ca de nu a muncit o zi dupa ce s-a lasat de fotbal….acum vor sa vNda si CSA Steaua sa faca rost de bani….capul rautatilor Piturca,….ati jucat la Steaua cu Gigi oatron ***…..la munca nu la intins mana
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.