Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Nu mai sunt 50. În primavara unul dintre ei a răposat!
Si voi 42, gigistilor sifonari! Noroc cu santieristii emigranti.
Raspunsul pt Radunovic este simplu, la indemana oricui: Pt ca este Steaua, indiscutabil cea mai buna si iubita echipa din Romania. Si asta se vede clar pe stadioane in tara si afara, la audientele TV si in toate sondajele indiferent cine le face si cine le comanda! Inutile eforturile celor care incearca sa promoveze caricatura fotbalistica 2017 a cazarmii expirate UM02301, ultima astfel de anomalie din sportul UE, al lumii libere!
Risto , se preface ca nu a auzit de Ligia Varsovia, Raja si Wydad Casablanca, BVB, Eintracht Frankfurt, etc ... astea au suporterii alaturi si daca joaca in Mongolia!!
Problema mare pr.carcotasii de aici(să nu folosesc expresia obosită de"hater") este că nu am auzit nici o incurajare din partea diasporei sau a restului spectatorilor când joaca în deplasare C.F.R.,Sepsi ,Craiova etc.Despre Dino,Rapid nici nu se pune problema.
aveti voi 50 de suporteri talpanistilor!
Anderlecht este echipă foarte bună, de mare calitate?!?!? De când l-au luat pe Chipciu au ajuns echipă de duzină la ei acasă! Acum nu se ridică la nivelul lui Sepsi.
Sunt români aflați la muncă prin zonele respective, nu suporteri.
Mari suporteri sunteți...
Cand a jucat Steaua pe Bernabeu…erai micut atunci, nu iti mai aduci aminte.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.