Alte știri din fotbal
Nuno Campos a ținut să lămurească tot în conferință: „Vreau să vorbesc despre acest jucător”
0
Rapidistul Filip Stojilkovic: „E frustrant! Nu ne simțim bine”
0
Legenda lui Dinamo a „uitat” de Zeljko Kopic: „Mi-a plăcut până când am aflat mai multe lucruri”
0
Alex Dobre a comentat gestul lui Daniel Pancu care i-a adus cartonașul roșu: „Ne inspiră”
0
Știri din fotbal internațional
John Stones dezvăluie obiectivul lui Cristi Chivu: „Toți ne dorim asta”
0
Rațiu și Rayo, învinși din 2 penalty-uri » Oaspeții contestă arbitrajul
0
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
6
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
„Cel mai periculos om” din Germania este pe cale să obțină un scor istoric ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Mulțumim. Sincer am ținut cu CSU la penalty-uri
N-am putut sa dorm noaptea aceasta, de fericire. Stadionul va fi plin la toate meciurile, indiferent de adversar. Noi nu mergem la meciuri sa vedem adversarii, mergem sa vedem echipa noastră N-ai cum sa înțelegi
nu intelegi pt ca esti prea...cand au terminat NA a mutat echipa acolo si nu a mai vrut sa joace pe vechiul Ghencea prostalaule. A declarat ca nu mai il intereseaza sa joace pe Ghencea, facasabist in blana de gazist.
Sunt echipe grele chiar și în urnele 3 și 4. O sa fie greu, se mai vaită Petrescu, se mai bâlbâie Dica, unii se apăra, alții ataca, sper sa avem meciuri frumoase. Cât despre haterii din centrul și nordul Bucureștiului, ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu as dori pt FC fcsb o grupa “accesibila”! Da, ati citit bine! De ce!? Pai simplu, ei nu prind primele 2 locuri indiferent de adversari! Dacă insa vin adversari “cu ștaif” lumea vine la meci, e normal, in plus, echipele “mari” tratează CfL cu extrem de puțin interes, echipele “mici” exact pe dos, vor “mușca” din fcsbisti. Mai mult, una e sa te bată Villareal, nu e nicio rusine in asta, e un rezultat firesc, dacă însă te bate Vaduz sau Riga e umilitor! Deci io vreau ca FC fcsb sa aibă ocazia sa fie umilită jucând cu 5 mii de spectatori maxim pe unul de 55 de mii jelind ca ei sunt Steaua! :-)))
Cat timp scapam de Nice si Anderlecht din urna 3 + Djurgadens din urna a 4-a, ambele au sense sa treaca mai departe
Ii urez o grupa cat mai dificila fc fcsbeauei. O seara trista ptr Romania bunului simt.
Felitari Fcsb si Cfr, pacat ca nu ne-am calificat toti.
nu inteleg de ce o "***"de echipa, neiubita de nimeni, in afara de cei din galerie (Armata 47 Vest) ... poate juca pe Ghencea, si FCSBul lui Gigi, nu!!! DE CE>? Pana sa demoleze, FCSBul juca pe vechiul stadion /Ghencea, si nimeni nu a zis nimic, desi, si atunci erau "la cutite" Talpan cu Gigi! NU INTELEG de ce sa putut si acum nu se mai poate?! CA stadionul nu l-a facut Talpan si Min. Apararii din banii lui sau a lu tacsu, ca e din bani publici, banii poporului!!! FCSB trebuie sa joace pe Ghencea, sa fie casa lor... nu CSa steaua armatei care nu intereseaza pe nimeni.punct!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bre pedala, corect e La-sa-ti-i, iar la plural cu trei “i”… geometrie simpla de clasa cinc-ea !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.