Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan a rememorat perioada petrecută cu Mikel Arteta la Arsenal: „Am avut o discuție cu el”
0
Legenda fotbalului feminin s-a retras: „Va rămâne în istorie drept una dintre cele mai influente figuri”
0
Csikszereda - FCSB, duel tare în play-out » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Prima reacție a lui Gigi Becali după ce FCSB a fost dată în judecată de propriul jucător
1
Știri din fotbal internațional
Românul pe care Victor Pițurcă îl vede la Real Madrid sau Barcelona
0
Noul Zinedine Zidane? » Planul lui Florentino Perez cu Toni Kroos
0
Fostul coleg al lui Ronaldo, despre momentul în care Cristiano l-a făcut să se simtă jenat: „Mi-a arătat fizicul”
0
Infantino a încercat să îi adune pe reprezentanții Israelului și Palestinei, dar a ieșit scandal: „Noi suferim”
0
Lifestyle
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
2
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Escaladare majoră: după Germania, Trump amenință că ar putea retrage trupe ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
Le-a lipsit un arbitru prieten.
bun, a gresit ... in rest, voi ati fost tot pe ei, i-ati inghesuit la ei in careu, asa-i?
Lasă i pe obositii ăștia de atâtea titluri, nu vezi ca nici public nu mai au ca li s a aplecat și spectatorilor sa tot vadă Cupe și campionate. Sigur marcau îți dai seama, nici un șut pe poarta tot meciul dar fix la faza asta îl programaseră :))
Tupeu de kvscist. Și se lauda si cu publicul, păcat ca 80% o venit pt Lazio. Și încă ceva legat de public: ultima etapa joaca U in Gruia, sa vedem cati kvscisti se prezintă
Ce tupeu trebuie sa ai cand timp de 180 de minute n-ai existat pentru poarta adversa sa strigi ca arbitrajul e de vina.
... se plânge ... blaj :))) ... "fostul mare fluieraș" învăţat cu 'omeniile' pro psdcluj din 'supermămăliga' naţională cu dâncu aka burleanu ... la butoane.
Ce-mi place cand CEFERE-ul pierde exact cu 1-o si pe urma nu se califica! Nici la Roma n-a fost cartonas rosu in favoarea CFR-ului !
Gsp și Balaj au trecut ușor peste faza în care Burca a fost lovit cu gheata în cap...Se supăra Armas dacă aminteau , nu ?
Pai nu au nimerit poarta din interiorul careului in doua meciuri...Ești tu sigur ca musai în faza asta o nimereau ?
Ce mai, viciere de rezultat !! Era o faza clara de 2 kfc-isti, singuri cu poarta goala ... Bine, nici asa NU e sigur ca dadeau mingea pe poarta, da' cine stie !? ;))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.