Alte știri din fotbal
După calificarea din Europa, Mihai Rotaru anunță transferuri la Universitatea Craiova: „Suntem în discuții”
0
Karlo Muhar: „Nu sunt încheiate negocierile cu FCSB. Am și alte oferte din Superliga”
0
„Grădinița” lui Nuno Campos » Ce performanță unică bifează Dinamo în acest start de sezon
0
Pleacă de la CFR Cluj fără vreun minut jucat!
0
Știri din fotbal internațional
FC Köln a refuzat 50 de milioane de euro pentru tânăra extremă! » Transferul internaționalului a picat definitiv
0
Mikel Arteta surprinde: „Maresca este la fel de bun ca Guardiola”
0
Un umil Balon de Aur » S-a întors la club, după un Mondial de excepție, cu un zbor low cost!
0
PSG, aproape de o nouă lovitură: 55 de milioane de euro pentru o nouă opțiune în atac
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
3
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
5
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Si nu doar atat. Coman se dribleaza singur in careul advers si intr-un minut dau aia gol
Vai ce fundas bun a adus marele cunoscator Stoica ....
:)) Sa vezi acum haterii cum apar. Erau la nani. :)) Sa i vezi cum răsar:))
GOOOOOOOLLLLLL
Imi place cand mai se trezeste cate unul pe aici sa ne explice cum echipa asta s-a numit de-a lungul timpului "ASA, CSCA, CCA, CSA Steaua, si acum se numeste FCSB" si sa ne multumim cu ideea asta. Bine bine, pai daca se numeste FCSB acum, de ce nu canta galeria despre FCSB, si tot cu Steaua au ramas? Cam cat dureaza pana se actualizeaza cantecele unei galerii cand o echipa isi schimba numele?
Mare progres de la karagansy la saburtalo hahahahaha gooooool
Comentatorii: "Probleme fizice pentru Edjouma. Nu, este Coman intins pe jos."
Toate aceste comentarii , ca a fost fault , ca se striga numele altei echipe(?) sunt doar comentarii care releva frustrarea de care dau dovada cazarma de “comentatorii” ai CSA Mamaliga 2017. Este jalnic ca asemenea comentarii exista , cand se stie bine care e adevarul. Pana si Oprita , in emisiune la Digi cand a fost intrebat de ce galeria FCSB striga Steaua s-a abtinut de la comentarii.Legat de meci , pana acum , Coman nu are ce cauta in primul 11, e pe dinafara . Dar am auzit ca au unii un atacant “dinamita” prin B , Chipirliu? Parca , cica e campion mondial la macrameu, in pauzele de masa de la popota:))
gol pastarnac si dumbravita. desfiintare usoara bai tibi iq 33. Steaua in europa voi la desfiintare. ce bucurie. oare ce mai face vitan barzesti? ha ha ha
Cand Coman nu joaca nimic astia il scot pe Ianis Stoica si-l muta pe Coman in locul lui. Noaptea mintii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.