Alte știri din fotbal
Alertă la Craiova după victoria cu KuPS! Ce a dezvăluit Anzor Mekvabishvili: „Purtăm numele României”
0
Florin Prunea, despre derby-ul Dinamo - FCSB mutat la Cluj: „Este incredibil ce se întâmplă acolo”
0
Când poate juca George Pușcaș din nou pentru Dinamo
0
FC Argeș - Farul, meci tare în etapa #5 din Superligă » „Marinarii” lui Sabău, test dificil pe terenul liderului. Echipe probabile
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Altay Bayindir vorbește despre concurența cu Ionuț Radu
0
„Putem juca și noi un asemenea fotbal?” » Antrenorul CFR-ului, discurs complex după înfrângerile cu Tromso
0
Acord total cu TNT Sports » Steven Gerrard, de la „împrumut” la „achiziție”
0
Lifestyle
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
1
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Românul Adrian Kercso, recunoscut ca deținut politic de Centrul ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
România importă masiv energie după oprirea celor două reactoare de la ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu, vorbeam cu un sămânțar care n-are de-o bere. Nu mai pierd timpul
Serios!? :-))) Un portofel Vuiton original e spre 1500 de euro, in Turcia găsești unul pe care îți va fi extrem de greu sa îl deosebești de original, are pana și serie!, e doar 100. Însă găsești și fakeuri ieftine, la 10-15 euro. Yep, nu se vand deloc! :-)))))) Nu mai spun ca in ultimul an francezii au crescut prețurile cu vreo 50%. :-))) Auzi, tu iar credeai ca vorbești cu colegii tai de pahar!? Oricum, cam devreme ai luat-o deși e Weekend … :-)))
fakuri cumpărați voi sămânțarii, să le "impresionați" pe pisi din blocul de vis-a-vis. Fii sigur că LVMH vinde mai multe articole decât contrafăcătorii. Vrei link cine-i LVMH? :))
Nu am nevoie de atenția ta. Tu îmi citești mesajele, nu eu pe ale tale. Referitor la inteligență, mulțumim omenirii pentru că exiști. Și ne înveți cuvinte noi. "Replyuri". În cel mai rău caz puteai scrie "reply-uri", fiind un cuvânt englezesc. Dar tu nu ai mers la școală, de unde să știi?
Adica recunosti cat esti de prostanac. Ai 8 clase?
Stai linistit . Nici intenetul , nici realitatea nu a vazut un prost mai mare. Nici macar sa scrii corect nu esti capabil. Sa te preocupe prostalaii tai din B.
El a văzut vreodată produse Dior? Are impresia că le găsești în orice băcănie.
Da dar Dior a rămas in magazine exclusiviste nu este in magazine la Dumbravita, Slobozia si Dej pe unde va faceți voi veacul cu clona Regal Sport. Dior cumpara materie prima de calitate nu întreg lotul Regal Sport si apoi își zic Steaua
*** fcsbist, am văzut ca mi-ai lăsat vreo 4-5 replyuri tâmpe, implorând atenție. Nu m-am obosit sa îți mai răspund, tu având intelect fcsbist. Însă dacă tot ai insistat, are legătura numărul de spectatori prezenți la un meci cu faptul ca echipa e “clona” sau “adevarata” cam cum ai tu cu inteligenta. Da, acum am repetat ce ti-am spus atunci, însă pt ca ai insistat îți voi și argumenta după ce te-am lăsat sa te bucuri in prostia ta de argumentul “închizător” pe care l-ai găsit. Luam o firma la întâmplare, sa spunem Christian Dior. Cati cumpara produse originale, autentice, cati fakeuri mă!? :-))) Asta ce înseamnă, ca fakeurile sunt de fapt originale pt ca se vând mai bine, iar atelierul de prin Turcia sau Bangladesh unde sunt produse este de fapt “originalul”, iar firma franceza “clona”!? :-)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.