Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării, cu Gane pe bancă » Un singur „tricolor” lăsat în afara lotului
8
În cursa pentru promovarea în Superligă, clubul încasează un croșeu în plin: „Gata cu cotizația! Nu mai dăm niciodată!”
0
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită » Start la Voluntari
3
Rapid se întărește pentru titlu: campanie de achiziții agresivă! » Al doilea nume important „capturat” din Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Două nume noi în tranzacția pentru Alessandro Bastoni » Barcelona îi propune lui Inter un atacant și un mijlocaș
0
Sky Sport a anunțat: acord între Roberto De Zerbi și Tottenham! » Detaliul care amână comunicatul oficial
0
La asta nu se așteptau! Cum i-au întâmpinat kosovarii pe turci, înaintea barajului: „Ați achitat datoria în 1999”
0
Campanie împotriva antrenorului dorit de Tottenham: „NU! Tot progresul ar fi compromis”
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Eleva de 15 ani care a împrăștiat în 1987 bilețele cu „Jos Ceaușescu”: „Mi ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Eu știam că Real și Barcelona se interesează de acest mare fotbalist. Eu acum aud de acest băiat și voi îl propuneți la jumătate din echipele italiene.
stiam ca tot u strain e cautat (el sau porttarul Scuffet) , ca romanii sunt SLABI, mofturosi si pretentiosi la bani!
Pentru limba romana apasati tasta 1.
Prietene, gluma asta era expirata inca de acum vreo 20 de ani
ce vorbesti bah? pescarul ala este mult mai slab decat petrila sau yebohav. si alea au fost doua tzepe care nu s-au concretizat. nu o sa de animeni nici doi bani pe pescarul asta din statul inventat kosovo. glumesti bah.
Sa, l ia Becali, sa, l facă,, perlă,, și după aia,, vorbește cu MM,, sa, l dea cu 100 de milioane de euro
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.