Alte știri din fotbal
Valeriu Iftime, mesaj războinic înainte de semifinala cu FCSB: „Așa putem bate pe oricine din Liga 1!”
0
A jucat la Dinamo și la Steaua, dar nu a uitat cea mai importantă lecție învățată de la Mircea Lucescu: „Asta își dorea de la noi”
0
U Cluj - Universitatea Craiova pentru Cupa României Betano » Filmul zilei: suporterii olteni, cu trenul spre Sibiu
1
Căpitanul lui U Cluj din anul promovării vine diseară la Sibiu ca suporter: „Luăm Cupa, apoi și campionatul”
0
Știri din fotbal internațional
Se conturează noul transfer pentru Chivu » Detaliile contractului și formula de transfer propusă de Inter
0
Florentino Perez este strâns cu ușa » Are 48 de ore ca să nu complice angajarea lui Mourinho la Real Madrid!
0
Mirel Rădoi, „nervos” după startul slab la Gaziantep! „Urmează o discuție cu conducerea clubului!”
0
Coincidență?! În timp ce Florentino Perez „urechea” ABC, a fost anunțată demisia președintelui! + Riposta directorului: „M-a sunat să influențeze ce publicăm”
0
Lifestyle
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
1
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
A început Summitul B9 la București. Avertismentul lui Nicușor Dan: „De ...
Libertatea
„Halucinațiile” AI la ANAF. Fiscul motivează respingerea contestațiilor cu ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Clădirea-gazdă pentru peste 650 de firme: afaceriști străini, contracte ...
Libertatea
Bai,prostovan eu știu,dar alți prostovan ca tine,gen Dafikul pricep greu și uita repede ca sint CSAisti,Rapidisti,Craiolgute sau de alte naționalități.Explicai lui Sadokul nu mie
Si jucati din noiembrie in Superliga?
Ba prostovan fcsbist, clubul tău se numește FCSB SA si nu SC FC Fcsb SA fix cum exista si dosarul de casare a sentințelor definitive din 2014 si/sau 2016 al cărui număr nu îl poți oferi. Bă prostule, dacă nici măcar cum se numește clubul tău nu știi, ce pretenții sa avem bă de la unul ca tine!?
Barajul cu Chindia, ca la ăla cred ca te referi, se joaca pe 29 Septembrie, in Ghencea! :-)))
tare prost esti !! echipa se numeste FC FCSB S.A !! FC inseamna fotbal club !!! stai jos esti praf
Tatae, ai dreptate, nicio Instanța nu îți poate interzice sa fii prost, iar tu și fcsbistii va bucurați din plin de acest drept. Cum nici io de exemplu nu te pot forța sa îți respecți cuvântul sau sa nu mai minti, pot însă sa fac mișto de tine la greu! :-))) Însă nu una, ci doua Instanțe din România au “constatat” ca Palmaresul 47-98 aparține Stelei. Nu au “constatat” nicio “continuitate”, ci doar ca Steaua si FC fcsb sunt doua cluburi total diferite, fără nicio legătura unul cu altul. Pe 3 Noiembrie (dacă nu se amâna ca de obicei) este așteptata ICCJ sa definitiveze “constatarea” si terminam si cu discuția asta inutila.
Catalynne, nu există demnitate și respect în discuții cu unul ca tine. Mă, voi cazarmiștii, sunteți prea plini de voi și credeți că doar voi aveți dreptate. Dar când îți zic n persoane că ești beat și tu o ții langa cu echipa armatei e clar că nu se poate discuta altfel cu voi. Așa că: marș d’aici și GUREA, apvist puber! FAȚĂ csa!!!
Bai prostule, aberezi la greu aici pe o idee falsa, ce doar de mintea ta fara scoala si fara logica poate fi inteleasa. Citeste naibii sentintele judecatoresti, alea la care faci referire...! Justitia s-a pronuntat cat se poate de clar: Clubul FC Steaua Bucuresti (eu asa ii zic) NU mai are drept si voie de a utiliza OFICIAL numele si marca "Steaua" in actele publice, in nomenclatorul firmelor si societatilor, in activitatea comerciala si de marketing, in expunerea oficiala a mass-mediei si a presei, in functionarea acestei societati in asociatiile sportive de fotbal din Romania si din lume. A fost un litigiu pur comercial; TOATE organismele vizate au luat act de hotararea judecatoreasca si o respecta cu sfintenie (clubul botezat FCSB, FRF, LPF, FIFA, UEFA, mass-media, inscrisurile oficiale si comerciale). Insa, NICIO JUSTITIE din Romania n-a interzis DREPTUL SPORTIV al actualei FCSB de a fi considerata "fosta Steaua Bucureti", asa cum o prezinta FIFA, UEFA, LPF, FRF, mass-media din tara si din lume, istoricii fotbalului mondial, si... cateva milioane de suporteri romani! D-aia canta toti "Hai Steaua!" pe stadioanele din tara si din strainatate, pentru ca justitia NU le-a interzis niciodata asa ceva! Nu exista proces castigat de Talpan cu mine sau cu ceilalti milioane de stelisti pe tema asta! E ca si cum m-as exprima eu public ca PSD este urmasul PSDR, urmasul FSN, urmasul PCR... Intelegi ce zic?!?
Asta e un sfat pe care-l dai din adanca experienta de fan fecesebist care in ultimele 7 sezoane a sperat ca stie ciobanul ce face si o sa vina titlurile, hegemonia, bla bla? :))
Aha, da , sigur, cum sa nu :)) DAR TOTUSI NU ITI CRAPA *** DE RUSINE CAND PRESTEZI DUPA ACEST TEMPLATE, desi discutiile mele cu Catalin de pe vremea cand Talpan facea plangeri pe la AMFB sa blocheze promovarea Rapidului sunt bine-mersi pe site? :)) Totusi, n-ai si tu o urma de demnitate, o farama de respect pentru propria persoana? (intrebarea e retorica, raspunsul este deja evident :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.