Alte știri din fotbal
A jucat la Dinamo și la Steaua, dar nu a uitat cea mai importantă lecție învățată de la Mircea Lucescu: „Asta își dorea de la noi”
0
U Cluj - Universitatea Craiova pentru Cupa României Betano » Filmul zilei: suporterii olteni, cu trenul spre Sibiu
1
Căpitanul lui U Cluj din anul promovării vine diseară la Sibiu ca suporter: „Luăm Cupa, apoi și campionatul”
0
Cine a fost „Tunarul” Ion Oblemenco, mânzul fermecat mai popular ca Nicolae Ceaușescu, marele nedreptățit, magnetul de trofee care a murit pe terenul de fotbal
0
Știri din fotbal internațional
Florentino Perez este strâns cu ușa » Are 48 de ore ca să nu complice angajarea lui Mourinho la Real Madrid!
0
Mirel Rădoi, „nervos” după startul slab la Gaziantep! „Urmează o discuție cu conducerea clubului!”
0
Coincidență?! În timp ce Florentino Perez „urechea” ABC, a fost anunțată demisia președintelui! + Riposta directorului: „M-a sunat să influențeze ce publicăm”
0
Scandal încheiat cu arestări la meciul care l-a lăsat pe Cristiano Ronaldo în lacrimi » Bătaie cu bețe între șeici
0
Lifestyle
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
1
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
Sondaj. Răspunsul românilor la întrebarea: Ar mai câștiga Nicușor Dan acum ...
Libertatea
„Halucinațiile” AI la ANAF. Fiscul motivează respingerea contestațiilor cu ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan spune că are în minte o variantă de premier. Scenariu politic ...
Libertatea
E o metoda tipica escrocilor, ii ametesc pe fraieri cu afirmatii de-astea vagi dar presupus venite dinspre "cunoscatori" gen "am o ruda la SRI care mi-a zis ca..." samd :)) Ei au mereu informatii confidentiale dar neverificabile :))
Cata,ti-am spus si-ti repet:sursele tale,"ochiul și timpanul"sint "ochiul orb"și "timpanul surd".Schimba-le,ca aceste nu mai corespund.Cum îți dau informațiile,tot pe hârtie?Poate nu le înțelegi scrisul și atunci e explicabil
Hai *** la cazarma ca e gata fasolea
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fc fcsb inseamna ca e o clona si nimic mai mult. Steaua e aia care se numeste asa.
Ai dreptate. Ai postat la 0:30 și s-a încărcat pe site după ora 10 dimineața. Nu poți purta un dialog în condițiile astea. Totuși, te-aș întreba de ce îmi scrii de pe 2 conturi?! Mi-a răspuns atât newdi... cât și newsamertx. :)). Apropo... pe un live de-acum vreo 2 saptamani, cel al returului cu Viking... cred, ai postat un mesaj identic de pe ambele conturi. Care-i faza cu dublura?
A jucat clona csa talpaneaua barajul?
Nu!FCSB SA!Iar inițialele astea semnifica.Norocul meu este ca nu sinteti prea mulți care nu înțeleg asta.Tu,Catalyn și alți vreo doi-trei.Ca altfel "oboseam"sa va "desenez"ca sa pricepeți.De,ce sa-i faci,asa-i pe pământul asta:unii pricep greu și uita repede!
FCSB o sa fie prima de la coada. In campionat nu merge nimic și aici cred că Jiji plănuiește sa joace cu Steaua și Dinamo în divizia B.
Puneți ochelari!De unde de doua ori FC.Asa vezi tu?Eu zic sa-ti pui ochelari dacă nu vezi cum trebui,iar dacă nu te ajuta,puneți din aceia de cal.Poate asa reușești sa vezi și sa intelegi
Incredibil cât de prost este acest fcsbist! Bine, știu ca la voi un club de fotbal și o mașina e totuna (asta fiind analogia de baza a oricărui fcsbist) așa ca de ce nu ar fi și un dosar aflat pe rol (dar pt ca nu exista nu ii poți da numărul) și informațiile “pe surse”?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.