Alte știri din fotbal
„Nu vreau să jignesc pe nimeni!” » Analiză directă după egalul cu FC Argeș: „Nu sunt atât de buni”
0
Andrei Nicolescu a anunțat doi jucători noi pentru derby-ul cu Rapid și a numit atuul lui Dinamo
0
Edi Iordănescu, înainte de derby-ul Rapid – Dinamo: „Văd un plus!”
0
„Prea ușor luăm goluri!”. Reacție dură după eșecul cu Petrolul: „Trebuie să fim mai șmecheri”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal pregătește o ofertă pentru noua senzație din Premier League » Manchester United stă la pândă
0
Barcelona l-a vândut pe Ferran Torres la PSG » Ce sumă primesc catalanii
0
Fostul câștigător al „Ghetei de Aur” și al titlului european a renunțat la 36 de ani » „Am iubit fotbalul!”
0
Negocierile Barcelona - Manchester City au intrat în linie dreaptă » Cât plătesc catalanii pentru Rodri
0
Lifestyle
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
7
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Locul pe unde au trecut regii României a ajuns o haltă aproape pustie și ...
Libertatea
0% sanse de calificare in grupe pentru FCSB daca intalneste Bilbao, Atalanta, Leverkusen, Lille, Fenerbahce, AZ Alkmaar. Dar pana la play-off poti sa intalnesti pe Karagandy din Kazakhstan sau pe Silkeborg:))
Clona a jucat vreodata in europa prostu familiei? :)))
Clona CSU rusinea Europei! Respect FK Laci!
fcsb s-ar califica în grupe doar dacă în toate cele 3 tururi preliminare ar da de Botoșaniul lui Eftime!
Nu vi se pare ca mergeti orea departe ?? Pana la play-off este cale lunga !! S-ar putea sa dea de niste “norvegieni” care sa le dea cu terenul in cap !! Grija mare !!
Clona 10sb e sparring partner perfect pentru orice echipa mica in Europa
Becali nu pricepe si nici nu va pricepe ca el este dusmanul echipei.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu contează cu cine joacă FCSB în turul 4, pentru că oricum nu ajunge acolo; cel mult în turul 3 ajunge.
Ultima stire !!! se cununa robul lui d-zeu fcsb cu steaua ...uitati dovada ... https://prnt.sc/c1zueoEwRwRK ............ https://prnt.sc/4N_5ACARO9tG
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.