Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Cred că vor sa-l bage pe final , dacă se ajunge la prelungiri
Noaptea minții ***...ce e mai important, un meci de campionat ( din care mai ai de jucat o grămadă) sau unul de cupe europene pe care l-ai putea pierde?!? Mi-ar plăcea să rămână pe dinafară *** ca să-și odihnească vedetele pentru anul viitor
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
astazi am contorizat, la amiaza din primele 6 titluri publicate pe site, 5 au fost referitoare la cioban... vai presa noastra...
Eu cred că Djokovic e încă suspendat, din ce rețin a primit roșu direct și asta îi dă o suspendare de peste un meci. Ar fi al doilea ăsta. Pantea nu a jucat nici la Sofia, UEFA nu a introdus regula U21 pentru că nu sunt așa profesioniști și specialiști ca cei de la FRF. Restul vedem, sper că există cineva să-i aducă aminte lui GB de cum a pierdut EL calificarea cu Karaganda. Doar EL, nu Todoran, nu jucătorii, nu ăia ne-au bătut, ci GB a dinamitat ambele meciuri în acea dublă.
desi e prost gramada ciobanu iar o face pe dasteptul!!si stim toti ce se-tampla cand ciobanu se da dastept!!
Inca nu inteleg alaiul asta de entuziasm din jurul lui Chiriches!?! Cat de curand se vor lamuri toti laudatorii ca noul repatriat nu e altceva decat o... petarda, cu fitilul aprins dar care nu mai explodeaza!
Plângi bastoane cică așa fac prostii când sunt frustrați, hi-hi-hi! În legătură cu numărul cuvintelor ar trebui să-mi fii recunoscător, te protejez !
Ai in vocabular maximum 20 de cuvinte. IQ de melc, ca majoritatea feces3bista.
De forma lui fizică excepțională nu se miră nimeni (are niște brațe ca ale jucătoarelor de tenis - mă înțelegi...)?
Stai blând, ție ți se servește altceva ... știi tu !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.