Alte știri din fotbal
Csikszereda a pierdut amicalul în fața nou-promovatei din Cehia
0
Ricardo Sousa s-a decis » Ultimele detalii după cantonamentul din Polonia al celor de la Petrolul
0
Mihai Stoica susține că luni va avea loc prezentarea celor doi fotbaliști la FCSB
3
Rezultatul obținut de CFR Cluj în cel de-al doilea amical al verii
0
Știri din fotbal internațional
Istorie la Mondial! Brahim Diaz a doborât un record vechi de 28 de ani
0
Franța - Paraguay » Înghesuiți în careu din primele minute!
2
Selecționerul Canadei: „Am fost echipa mai bună, dar Marocul a fost mai eficient”
0
Autorul „dublei”, după calificarea Marocului în sferturile Mondialului: „Știm unde mergem și ce trebuie să facem”
0
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Donald Trump, „șocat” de faptul că zeci de milioane de iranieni îl plâng pe ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
Ce de prostalai ..astia cred ca Dunajska Streda este Real Madrid iar FCSB este Steaua =)))))))))))))))))))))))))))))
Marcele, te-au pus astia pe liber dupa venirea lui Mirel? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Obositor federal ....voi la cate echipe ati eliminat , ar trebui sa folositi numai albaneza si aia din 2 in 2 :))))) Ce legatura are una cu alta ??????? Tu chiar insisti sa te faci de ras cu fiecare postare????
tu si observator plangeti, talpanistii sunt morti de suparare cand au avut doar 2500 la meci si nu au drept de promovare. Si lovitura cea mai mare, FCSB e cunoscuta in Romania ca fiind Steaua :))
Normal, Dunajska e un fel de Barcelona, de asta se duc atat de multi fecesebisti la mici. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Știați că... Meciul AC Milan - CSU Craiova, scor 2-0, disputat în 03.08.2017, în turul trei preliminar al Ligii Europa, a marcat un record de spectatori pentru un joc din calificările acestei competiţii intercluburi. 65.763 de oameni au asistat la partidă ?
Băi, VOI NU AȚI ELIMINAT, NICIODATĂ, VREO ECHIPĂ ITALIANĂ!! Deci să folosiți sloganuri în italiană e la fel de simbolic cu a utiliza limba kazahă (din țara lui Karagandy) ... De râsul lumii...
Asta înseamnă să ai suporteri. Indiferent de adversar sau competiție sa vina la stadion. Dar e grele astea pentru unii băieței cu apucături de ultrasi:))
Nu avem rivali in ceea ce priveste numarul se spectatori sau telespectatori ( indiferent ca vorbim de meciuri de campionat sau meciuri europene ) ....o singura echipa se vede la Pro TV sau la Antena1...restul pe unde apuca !!!! Actualul record ( meciul cu Saburtalo) o sa fie spulberat joi, la meciul cu DAC si , daca ne ajuta Dumnezeu , o sa fie spulberat din nou in meciul cu Viking FC !!!!!! Istoria are un singur nume : STEAUA BUCURESTI !!!!! Sopra tutti siamo noi!
Siiigur 40k:)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.