Alte știri din fotbal
Gigi Becali și Sorin Cârțu, dialog spectaculos în direct: „Asta îmi dorești tu, să mi se accidenteze fotbalistul?”
0
Gigi Becali a dezvăluit cât plătește pentru înlocuitorul lui Șut: „Mâine vine «noul Mirel Rădoi»”
0
Victorie în zăpada din Ungaria pentru UTA Arad în primul amical al iernii
0
Acord de ultimă oră în Turcia: Rapid îl cedează pe Rareș Pop tocmai la rivala din Superliga!
1
Știri din fotbal internațional
PSG - Marseille, mare derby pentru Supercupa Franței, în Kuweit! » Echipe de start
0
Schimbul cerut de Dortmund pentru transferul lui Nico Schlotterbeck » Stoperul a anunțat unde vrea să plece!
0
Mirel Rădoi, în tratative să preia noua echipă, la două luni de la plecarea bruscă din Bănie
3
Concurență serioasă pentru Fiorentina » Negociază aducerea lui Radu Drăgușin: „Se discută cifrele mutării de la Tottenham”
1
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
3
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
17
Un primar din SUA le cere agenților lui Trump „să se care dracului” din ...
Libertatea
Cauza morții tânărului de 25 de ani, internat cu fractură de femur la ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Moldoveanul de 25 de ani găsit mort pe un câmp a fost împușcat în tâmplă de ...
Libertatea
6-0!
Eu ti-amscris in lista NUMAI ECHIPELE CARE V-AU ELIMINAT ; daca e sa fac lista cu echipele care au ras de voi ...nu termin pana la urmatorul vostru meci din B :)))) Apropo, cand ajungi pe la Dumbravita sa nu uiti sa faci poze :)) Si la Selimbar:)))) Si la ... peste tot unde se joaca meciuri de divizia B cica e super ; eu nu am de unde sa stiu ca Steaua nu a retrogradat ( cica zic unii ca ar fi singura echipa romaneasca in situatia asta )!!!!
cand te elimina pescarii "fara nume" , 17 Nentori si restul.....peste ani ajungi in B :))))))) Cum scria cineva pe aici ...doar dinamo-n B :))))) Si asa scapi de grija eliminarilor rusinoase...te pregatesti pentru derbyurile cu dumbravita, selimber , progresul spartac ......:))))))
toate :))))))
RespecT Karakandy , Saburtalo , FK TSC Backa Topola si Alashkert !!!
UPDATE Min. 53: Ocazie pentru Alashkert. Marmentini este blocat de Lucian Filip. UPDATE Min. 46: Schimbare la FCSB. A ieșit Alexandru Stan, a intrat Diogo Salomao. UPDATE Min. 46: A început a doua repriză. O primă ocazie ratată de oaspeți. UPDATE Min. 45: FCSB - Alashkert 1-3. Repriză de coșmar pentru FCSB.
FCSB - Alashkert 2-3. Calificarea chinuită pentru elevii lui Bogdan Andone. Tănase și Coman au marcat. Bălașa, gafă uriașă =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Folosit fundaş central, Bălaşa a gafat incredibil. Revenit după 3 meciuri de suspendare în Europa, a comis penalty şi a fost eliminat. Marmentini a reuşit dubla de la punctul cu var, apoi a pasat decisiv pentru Thiago Galvão, iar Alashkert a condus cu 3-1 la Giurgiu, la pauză.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
zi-mi o echipa din alea pe care le-ai scris tu mai slaba decat Karagandy sau Saburtalo !!!! prostalaule ia un piramidon :))))))))))))))))
Respect!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.