Comentarii (33)
tataika
tataika  •  12 August 2022, 05:12
Postat de ce_o_mai_face_karagandy pe 11 August 2022, 15:34

UPDATE Min. 53: Ocazie pentru Alashkert. Marmentini este blocat de Lucian Filip. UPDATE Min. 46: Schimbare la FCSB. A ieșit Alexandru Stan, a intrat Diogo Salomao. UPDATE Min. 46: A început a doua repriză. O primă ocazie ratată de oaspeți. UPDATE Min. 45: FCSB - Alashkert 1-3. Repriză de coșmar pentru FCSB.

6-0!

piramidon
piramidon  •  11 August 2022, 17:27
Postat de ce_o_mai_face_karagandy pe 11 August 2022, 15:44

RespecT Karakandy , Saburtalo , FK TSC Backa Topola si Alashkert !!!

Eu ti-amscris in lista NUMAI ECHIPELE CARE V-AU ELIMINAT ; daca e sa fac lista cu echipele care au ras de voi ...nu termin pana la urmatorul vostru meci din B :)))) Apropo, cand ajungi pe la Dumbravita sa nu uiti sa faci poze :)) Si la Selimbar:)))) Si la ... peste tot unde se joaca meciuri de divizia B cica e super ; eu nu am de unde sa stiu ca Steaua nu a retrogradat ( cica zic unii ca ar fi singura echipa romaneasca in situatia asta )!!!!

piramidon
piramidon  •  11 August 2022, 16:27

cand te elimina pescarii "fara nume" , 17 Nentori si restul.....peste ani ajungi in B :))))))) Cum scria cineva pe aici ...doar dinamo-n B :))))) Si asa scapi de grija eliminarilor rusinoase...te pregatesti pentru derbyurile cu dumbravita, selimber , progresul spartac ......:))))))

piramidon
piramidon  •  11 August 2022, 16:23
Postat de ce_o_mai_face_karagandy pe 11 August 2022, 15:25

zi-mi o echipa din alea pe care le-ai scris tu mai slaba decat Karagandy sau Saburtalo !!!! prostalaule ia un piramidon :))))))))))))))))

toate :))))))

ce_o_mai_face_karagandy
ce_o_mai_face_karagandy  •  11 August 2022, 15:44
Postat de piramidon pe 11 August 2022, 11:19

Eşecurile istorice ale lui Dinamo din Europa Sezonul Competiţia Meciul 1956-1957 Cupa Campionilor ŢSKA Sofia (Bulgaria) - Dinamo 8-1 şi 2-3 1986-1987 Cupa UEFA 17 Nentori Tirana (Albania) - Dinamo 1-0 şi 2-1 1997-1998 Cupa UEFA Knattspyrnufelag (Islanda) - Dinamo 2-0 şi 2-1 2007-2008 Cupa UEFA Dinamo - Elfsborg (Suedia) 1-2 şi 1-0 2008-2009 Cupa UEFA NEC Nijmegen (Olanda) - Dinamo 1-0 şi 0-0 2011-2012 Europa League Vorskla Poltava (Ucraina) - Dinamo 2-1 şi 3-2 NO COMMENT :))))))))))

ce_o_mai_face_karagandy  •  11 August 2022, 15:34
Postat de tataika pe 11 August 2022, 12:34

Respect!

ce_o_mai_face_karagandy  •  11 August 2022, 15:33

FCSB - Alashkert 2-3. Calificarea chinuită pentru elevii lui Bogdan Andone. Tănase și Coman au marcat. Bălașa, gafă uriașă =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Folosit fundaş central, Bălaşa a gafat incredibil. Revenit după 3 meciuri de suspendare în Europa, a comis penalty şi a fost eliminat. Marmentini a reuşit dubla de la punctul cu var, apoi a pasat decisiv pentru Thiago Galvão, iar Alashkert a condus cu 3-1 la Giurgiu, la pauză.

ce_o_mai_face_karagandy  •  11 August 2022, 15:27