Alte știri din fotbal
Olguța Vasilescu, prima reacție după ce Craiova a câștigat eventul: „Ne-am dat seama de un singur lucru”
0
Planul oltenilor pentru ziua de astăzi, după o petrecere de pomină » Cum a arătat meniul campionilor
0
Doar ei au fost alături de olteni! Cine sunt cei doi fotbaliști de la U Cluj care au rămas la sărbătoarea Universității Craiova
0
Ce a sesizat Alex Chipciu după 0-5 în finala campionatului: „Nu vreau să pară discurs de loser, dar unii au renunțat”
1
Știri din fotbal internațional
Au anunțat plecarea antrenorului imediat după finalul sezonului din Bundesliga
0
Barcelona, la despărțirea de Lewandowski: „Robert, totul a început cu tine”
0
Ce sărbătoare în Piața Domului! Cristi Chivu a ridicat trofeele și a cântat cu sute de mii de oameni
0
Ziarele spaniole au schimbat foaia cu Ionuț Radu » Ce au scris după remiza de la Bilbao
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Scenariile pentru noul premier după consultările de la Cotroceni: guvern ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Fotbalul sabotat de ,,scriitori,,!! Mă Udrea ,adică era prea mult că Steaua sa ia pe televizare 100 000 euro dar are cheltuieli de 200 000 ???Asta când Voluntari Botoșani potrivit GSP sunt plătite de televiziuni pentru meciul direct cu 100 000 euro ? Pai după logica ta Udrea echipele nu au ce căuta în Europa !!!
Vrei sa nu se mai întâmple mobilizarea aia de forte? NU MAI AMENINȚATI CA VENIȚI ȘI BATEȚI OAMENI!
V-ati apucat sa il plangeti pe cioban ca iroseste banii :))
si de ce Ciolacu nu e acuzat de trafic de influenza?
Cu alte cuvinte ce ia pe mere da pe pere !! Cum danezii ii vor elimina, pipereanul va ramane doar cu banii de la vanzarea biletelor de la meciul de pe Ghencea chiar daca el visa sa castige vreo 10 mil. de euro din Conferance League !! Cam nasol !!
Pentru cultura ta generala, Jandarmeria capturează cluburile de fotbal. Și orice serviciu în plus este platit către minister. Jandarmeria nu vine gratis la stadion.
Dacă aveai un neuron, dar n-ai, poate înțelegi că rolul acestor instituții este de a asigura liniștea publică, mai ales când apar bannere cu amenintarea asumării de riscuri pentru cei care doresc sa vina la spectacol. Nu-mi fac iluzii că înțelegi ceva, ești prea prost și n-ai cu ce!
www.fcsb.ro se află într-o procedură de mentenanță, pentru a fi pus în acord cu prevederile contractului de punere la dispoziție a Stadionului STEAUA nr. A6196/31.07.2023. DECI nu mai sunteti STEAUA?????
spuneti-ne și cât cheltuie statul din bani publici doar ca să joace FCSB în Ghencea. cât a costat mobilizarea de forțe inclusiv cu elicoptere pentru a apăra afacerile lui Becali.
Deci oricum isi scot cheltuielile chiar daca nu se califica. Presupun ca jurnalistii care vor calatori in acelasi charter isi vor plati costul transportului fiindca altfel sa nu dea inspre penal cum ar zice colegul meu de birou "cumparare de influenta".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.