Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, dus de urgență la Terapie Intensivă, în stare gravă, chiar în ziua când trebuia externat!
0
Ultimele vești despre situația medicală a lui Kennedy Boateng » Surpriză pentru „câini”
0
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu ar vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Toate detaliile în timp real de la reporterii GSP
8
FC Botoșani - FCSB. Duelul pentru locul 1 din play-out deschide etapa 3 » Echipe probabile
0
Știri din fotbal internațional
Înainte de Campionatul Mondial, Neymar recurge la un tratament inovator cu propriul sânge
0
Manchester City vrea să prelungească cu Pep Guardiola » Când va primi răspunsul
0
Internaționalul german va avea clauză pentru Real în contract!
0
Liverpool face curățenie generală! Jumătate de echipă, out » Real Madrid vrea să-i ia o vedetă
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
O să risc!:) FCSB nu numai că trece de acest tur, dar ajunge și în grupe. Și cel mai important, FCSB ia campionatul în acest sezon!:)) Nu sunt FCSBist. Să trăiți!:)
Care faci pariu cu mine ca FCSB nu trece de albanezii aia ??
Sa joace chefereu
vinetie ca desi ati furat 5 cam[ionate in europa tot zero barat sunteti si suferiti umilinte inumane? hahaha
ai vena vinetie,nu-i asa? ca de halucinat esti campion
ce noroc pe *** de la kfr in ultimi 5 ani la tragerea la sorti si totusi de 3 ori au ratat grupele e.l. venind pe ruta campionilor(in comparatie,Steaua din liga 1 a jucat de 2 ori pe ruta necampionilor si a ajuns de fiecare data in playofful ucl unde erau doar adversari tari). si acum la fel,cum bah sa pici cu pescarii aia din andorra? bine ca se apropie falimentul la kfr tinand cont ca banii din e.l. nu mai au cum sa vina,iar aia 650 de mii cat au luat anul trecut din grupele intertoto abia au ajuns sa ii plateasca salariu lui chipciu care era rezerva neutilizata aproape tot timpul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.