Alte știri din fotbal
Mihai Stoica îi dă replica lui Dică, după răbufnirea de la TV: „Poți să semeni cartofi”
0
FC Argeș - Petrolul, în runda secundă a Superligii » Moldoveanu deschide scorul în minutul 17!
1
Daniel Bîrligea, prima reacție după ce s-a filmat cu logodnica Antonia pe gazonul arenei din Ghencea
1
Concluziile lui Adrian Mihalcea, după UTA - Oțelul 2-2: „Avem o mare problemă”
1
Știri din fotbal internațional
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
1
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
14
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
0-10 haios, 1-13 golaveraj de județeană. Lumea a III-a a fotbalului. Du-te la mănăstire circarule! Ia-l cu tine şi pe Mee-Mee, Be-He-Heee!
In niciun caz nu sunteti voi Steaua. Numele vostru e fc gazde si sunteti singura echipa fara nume, palmares, culori, suporteri si sigla. V-ati botezat fc fcsb, iar ciobanul infractor v-a cumparat la kilogram cand a batut palma cu Mustata pentru ca voia sa aiba si ”suporteri”.
Dică este implicat în afacere, este un băiat de la țară ce se complace în a încasa un salariu de la un fermier veros, călcându-și viitorul și cariera de antrenor în propriile convingeri. :))
Hai cu tăieri de mot
nu va fie frica,va ramane dica!
Viol,,, restul e caancan
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
meciul de va rejuca,JJ a uitat sacosa acasa!
Rusine fcsb ,sa nu va mai aud de alte echipe ati facut destul fotbaalul de ras, cu o echipa daneza care a participat pentru prima data in cupele europene sunteti unici ..0-10 la general iti este rusine si ca roman sa vezi asta..Ati luaat de 14 ori scoruri de 5-0 si 5-1 fcsb in meciuri europene...sa va fie rusine , faceti fotbalul romanesc de ras
Bine Dica! Nu-i lasa!
A anunțat acum Becali, de mâine echipa se va numi ZCSB.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.