Alte știri din fotbal
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
0
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
2
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
2
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
1
Știri din fotbal internațional
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
0
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
FIFA și Iran, ultima întâlnire înainte de Campionatul Mondial » Ce s-a întâmplat
0
Derby della Capitale, cu miza Champions League » Roma - Lazio și alte două dueluri de foc
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
RadioErevan-istii, in general, "mor" de grija zecesebeului ... La fel ca 7apidistii, csu-istii, dedeBeistii sau talpanistii, de altfel !! ;))) De ex. dl nea Goe era asa de preocupat de zecesebe, incat ai lui au venit pe locul 4, adica primul loc care nu s-a "premiat" cu nimik :)))
Ce-ti mai place sa te uiti la Steaua la meciuri. Traiesti cu sufletul fiecare faza…a adversarilor. Fiinta marunta ce esti
Când nu mai sunt arbitrii lui Burleanu și Vassaras, nimic nu mai iese...
Sa ordone Ciolacu rejucare si sa arbitreze Barsan. Plus ca danezii sa inceapa in 10, ca doar au luat un cartonas rosu
Prostule, 2-3 tururi prin cupele europene, nu înseamnă un sezon. Sunteți niște anonimi în Europa. Nu aveți arbitri în spate, nu știți a bate.
Tupeu la maxim... Danezii au avut doua faze la care puteau primi penalty, tragerile in careu facute de Pantea si Chiriches au fost evidente. Barsan a fost piesa lipsa din angrenajul piperenilor...:)
Mă băiatule, repeți tâmpenia asta ca o moară stricată. Ești dintre cei care are nevoie de un consultant când se uită la ceas.
Nu bre, făceau aluzie la trioul Gigi, MM, Mustață.
Da' pe ce post au jucat aseara 7apid, dedeB si c5a ?! Ah, iar' am uitat, pe post de loseri !! ;)))
Fara Barsan si fara ceilalti fluierici din trupa lui Deaconu Bricheta e imposibil pentru clonatii albanezoilfoveni. Si nici ”omenii” nu poate face ciobanul puscarias in Europa, deci nu e de bine pentru 10 10sb
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.