Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***. ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cred ca mai de gard ati dat- voi, in partida dubla cu ,,U" Cluj. Macar ati ajuns unde va e locul, la matineu.
*** asta esti omule
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FCSB este jucaria stricata a lui Becali. Pedeapsa lui Dumnezeu ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine a văzut meciul poate spune că FCSB(Steaua)nu merita să piardă.Dar apărarea norvegiană era înghe- suită în propriul careu,nu puteai da gol printr-o pădure de picioare.Ar fi păcat să ne elimine o echipă care a practicat antifotbalul.
Mimi, ești definiția prostului gust!
La posesie de doar 56-44 si 5-3 raportul suturilor pe poarta nu poti sa te lauzi ca ai dominat categoric partida si ca ai pierdut pe nedrept la numarul de ocazii avute "25 suturi la poarta"... Inseamna ca ai frecat mingea de colo-colo, ca ai mimat fotbalul, ca ai tras aiurea in balarii, ca esti un club care traieste din minciuna si doar din minciuna. Recunoaste ca ai dat-o de gard!
*** La curtea oricarui palat era cate unul, de ce n-ar avea si Jiji unul si pe acelas calapod?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.