Alte știri din fotbal
Filipe Coelho sau Mirel Rădoi? Sub tutela cărui antrenor s-au descurcat mai bine Al-Hamlawi și Nsimba
0
Olguța Vasilescu, prima reacție după ce Craiova a câștigat eventul: „Ne-am dat seama de un singur lucru”
0
Planul oltenilor pentru ziua de astăzi, după o petrecere de pomină » Cum a arătat meniul campionilor
0
Doar ei au fost alături de olteni! Cine sunt cei doi fotbaliști de la U Cluj care au rămas la sărbătoarea Universității Craiova
0
Știri din fotbal internațional
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar ce a urmat este incredibil
0
Au anunțat plecarea antrenorului imediat după finalul sezonului din Bundesliga
0
Barcelona, la despărțirea de Lewandowski: „Robert, totul a început cu tine”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***. ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cred ca mai de gard ati dat- voi, in partida dubla cu ,,U" Cluj. Macar ati ajuns unde va e locul, la matineu.
*** asta esti omule
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FCSB este jucaria stricata a lui Becali. Pedeapsa lui Dumnezeu ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine a văzut meciul poate spune că FCSB(Steaua)nu merita să piardă.Dar apărarea norvegiană era înghe- suită în propriul careu,nu puteai da gol printr-o pădure de picioare.Ar fi păcat să ne elimine o echipă care a practicat antifotbalul.
Mimi, ești definiția prostului gust!
La posesie de doar 56-44 si 5-3 raportul suturilor pe poarta nu poti sa te lauzi ca ai dominat categoric partida si ca ai pierdut pe nedrept la numarul de ocazii avute "25 suturi la poarta"... Inseamna ca ai frecat mingea de colo-colo, ca ai mimat fotbalul, ca ai tras aiurea in balarii, ca esti un club care traieste din minciuna si doar din minciuna. Recunoaste ca ai dat-o de gard!
*** La curtea oricarui palat era cate unul, de ce n-ar avea si Jiji unul si pe acelas calapod?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.