Postat de gigi.gheorghe pe 22 Iulie 2022, 17:29

Chiar așa de săraci sunt antrenorii din România încât sa accepte sa fie batjocoriți de puscariasul, *** si parvenitul de Becali si de rudele sale ?

campionii27
campionii27  •  22 Iulie 2022, 19:07
Postat de sorine pe 22 Iulie 2022, 18:51

Mai bine sa-i elimina georgienii,pentru ca aia de Dunajska Streda ne dau cu terenul in cap!

i-am vazut cu subamatorii aia din feroe,slovacii cu siguranta nu sunt de speriati,abia au dat golul 2 in minutul 80 si ceva. mai mult,4 din ce mai buni jucatori de la ei sunt indisponibili pentru dubla din turul 3. este ca si cum ar lipsi de la noi tarnovanu,cordea,tavi popescu si olaru

sorine
sorine  •  22 Iulie 2022, 18:51

fibra
fibra  •  22 Iulie 2022, 18:38

Nu mai calculati cu daca si parca.Georgienii ii vor bate mai clar in deplasare deoarece valorile de "zeci de milioane" nu au pic de joc colectiv.

campionii27
campionii27  •  22 Iulie 2022, 18:16
Postat de gigi.gheorghe pe 22 Iulie 2022, 18:07

:))))))))) Tot la penalty visati ***, un meci nu puteti castiga cinstit, fara arbitri de casa. Va bat georgienii si la buzau sau unde jucati returul.

atata timp ca vitanul tau barzesti este in pragul desfiintarii dupa ce a retrogradat rusinos,kfr a fost eliminata de pescari rusinos din ucl si e.l. iar clona csa nu are drept de promovare la profesionisti aka liga 1. ca o sa fim sau nu eliminati din intertoto conetaza prea putin. dar georgieni aia au dat un gol din noroc,nu mai au cum sa il dea pe altul. norocul mare este ca nu conetaza golul in deplasare deci si daca s-ar intampla un accident si am lua gol,tot 2 ar trebui sa dam pentru a merge mai departe. dar o sa le dam un 3-0 scurt. dupa o sa fie aici urlete ca a fost ceva cu pariuri si alte abureli. iarasi o sa plangeti,ca in fiecare an,voi antistelistii.

gigi.gheorghe
gigi.gheorghe  •  22 Iulie 2022, 18:07
Postat de campionii27 pe 22 Iulie 2022, 17:49

i-am vazut cu sub amatorii aia din feroe,abia au dat golul 2 in minutul 8o si ceva.o sa ii eliminam lejer. de saburtalo trecem fara probleme,le dam 3-0 in retur. ca era 0-0 sau 1-0 tot aia era,oricum ii demolam aici. acolo la ei cu arbitru platit(vezi penaltyul) era mai greu. dar aici o sa defilam. hai Steaua.