Alte știri din fotbal
Nicolae Negrilă își pune bazele într-un om-cheie de la Universitatea Craiova: „A avut mână bună”
0
TAS a luat prima decizie în procesul Răzvan Burleanu - Ilie Drăgan
0
Ionuț Șerban, revenire miraculoasă după lupta cu o boală teribilă a sângelui: „N-am mai jucat de doi ani, dar fotbalul nu se uită!” » Cum a depășit problemele
1
Farul Constanța transferă un jucător cu 20 de meciuri în Ligue 1: ultima dată a jucat în Rusia
0
Știri din fotbal internațional
Moment viral după Brazilia - Norvegia » Cum l-a surprins Prințesa Ingrid Alexandra pe Haaland în vestiar
0
PSG pregătește un nou transfer de top! Campioana Franței s-a înțeles cu internaționalul francez
0
Bayern a făcut anunțul despre Jamal Musiala! Decizia luată imediat după revenirea de la Cupa Mondială
0
Florin Bratu a fost prezentat oficial! » „Cu o carieră bogată de jucător şi antrenor...”
1
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
1
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
O mamă și-a bătut și tras de păr fiica, în plină stradă, sub privirele ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Ce le-a transmis ministrul Educației absolvenților de liceu care nu reușesc ...
Libertatea
Ce-o fi in sufletul lui Dan Petrescu...
daca andorezii si macedonienii faceau pe ei, ca Danut, mai bateau fecesebeaua? nu trebuie sa te intereseze cati bani au aia,cat au cheltuit, cat le costa jucatorii, trebuie sa ai in minte un singur lucru, trebuie sa incetc sa trec de ei, dar cu Varga-Petrescu e ca si cu Djokovic si Postolache, cere Doamne, dar de unde?
eu cand va spun ca Petrescu e un las,un antrenir de carton care nu merita sa antreneze nici macar in liga a 2a, nu ma ascultati. Braga abia a batut o echipa bulgareasca,care stim cu toti care le este nivelul, dar a dominat complet echipa fricosului.mai mult utilizarea lui Dhokovic si Postolachi e de domeniul SF-ului la o echipa cu pretentii pana si in Romania, iar Varga prin declaratii pare paralel cu realitatea
Ma amuza ziaristu, cica 5-0 n-a fost intamplare, fapt dovedit de raportul suturilor ))). Si daca raportul suturilor era sa zicem 10-5 pt Lugano puteai sa zici ca un 5-0 e intamplare?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.