Alte știri din fotbal
Reacție dură după eșecul-șoc al Farului cu o echipă retrogradată: „E doar vina jucătorilor”
0
Și-a anunțat plecarea după eșecul din ultima rundă a Superligii: „Contractul meu se încheie. Nu regret”
0
Furie dezlănțuită la Ovidiu » Ultrașii n-au acceptat eșecul Farului: Gică Popescu, principalul vizat!
0
„S-a născut cu stea în frunte!” » Tatăl lui David Matei, mărturii spectaculoase după eventul Craiovei + Fotografia specială cu Hagi și promisiunea scrisă pe un șervețel
0
Știri din fotbal internațional
Ruben Amorim, aproape de revenirea în fotbal » Favorit să preia rivala echipei pentru care a scris istorie
0
Juventus s-a orientat către jucătorul lui Real Madrid: totul depinde de Jose Mourinho
0
Vestea convocării l-a prins în direct pe Neymar: „Sunt deja acolo!”
0
Arsenal, ajutată?! » Specialiștii n-au nicio îndoială: „Havertz trebuia să fie eliminat”
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Condamnare în lipsă pentru Emil Gânj. Ce s-a întâmplat în procesul celui ...
Libertatea
E un mister cum de acest personaj este inca in libertate.
Are dreptate MM….doar ca face greseala sa confunde echipele !! Pe Ghencea vor fi 30.000 de spectatori stelisti cand adevarata Steaua va juca pe terenul sau primul meci din prima liga a Romaniei !! Echipa pipereanului va continua sa joace pe tot felul de stadioane inchiriate !!
O echipa profesionista privata, de talia si renumele Stelei nu mai poate juca in 2022 in incinta unei cazarmi sportive expirate asa cum este CSA, ultima astfel creatie sovietica nociva din UE. Steaua mai poate juca in Ghencea doar dupa desfiintarea si in Romania, ca peste tot in lumea libera, a unitatilor militare sportive staliniste (CSA si CS Dinamo) si integrarea bazelor lor sportive, a stadioanelor, in circuitul civil, normal pentru orice tara democratica!
Steaua nu joaca in Ghencea. Dar va juca in curand. Deocamdata e ocupata de o brigada comunistoida, cu o armata de gorile care nu depasesc numarul de 500 la fiecare meci.
În visele tale ***, când erai *** la Poarta Albă jucați în Ghencea!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
chiar nu cred ca e nevoie sa jucam acolo... ne cam rămâne mica Ghencea voastră la meciurile din cupele europene... Pentru voi aia 1500 2000 e perfecta!..
cand va face plopul mere si rachita micsunele vor pune copita batalii in Ghencea.
Domnule Stoica Poate ca vor fi in Ghencea 30 mii de spectatori, dar inainte de a ajunge in Ghencea incercati sa-i educati pe suporteri si verificati personal "arsenalul" cu care se prezinta la meciuri. Daca in campinatul lui Burleanu/Iorgulescu, puteti afisa ce steaguri vreti iata ca UEFA u este asa de ingaduitoare. Cine sufera? Atat jucatorii cat si spectatorii care nu reusesc sa-si cumpere bilet. Mai vreti un argument? Urmariti Premiere League si veti vede ca acolo fanii sunt prezenti la capacitatea stadioanului echipei preferate. Ce fel de leader de galerie este Muststa Gheorghe care nu gandeste in beneficiul echipei? Dati dovda ca sunteti un conducator care vrea binele echipei. Ca veti fi sau nu in Ghencea asta este alta poveste. Pana una alta succes Joi.
Sa fii aici si in timpul primului meci al stelei in ghencea. sa ne povestesti cum plangi de ciuda.
hahha..stiam ca se umfla orezul in golanii de la CSA....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.