Alte știri din fotbal
Decizia celor de la CFR în privința lui Louis Munteanu, după imaginile virale: „S-a încheiat!”
0
S-a întors la Dinamo după 16 ani: „Sunt multe chestii care trebuie schimbate”
0
MM Stoica și-a pus dorințele pentru 2026: „Măcar campionatul” » Reacțiile au apărut imediat
0
Cristi Săpunaru a întocmit Top 3 fundași centrali români din Superliga: „Pentru mine, nu pleca niciodată de la Rapid!”
0
Știri din fotbal internațional
Alexandru Maxim a bifat o nouă bornă impresionantă în Turcia
0
Liverpool și Wolverhampton pregătesc un omagiu emoționant pentru familia lui Diogo Jota
0
Unde suntem într-un clasament al numărului de meciuri adunate în total în Champions League
0
Shakespeare, un agricultor și o încurcătură poștală » Originile numelui echipei lui Radu Drăgușin, Tottenham
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Cum arată un stadion de 130 milioane de dolari abia inaugurat în Uganda
1
Plaje exotice vs bradul tradițional » Fotbalul românesc s-a împărțit de Crăciun: imagini din vacanță
3
Fosta soție a legendei din NBA șochează din nou! A apărut la eveniment fără lenjerie intimă și cu un iubit mai tânăr cu 20 de ani
2
Starul din NBA a avut parte de o surpriză de proporții din partea iubitei sale » Cadoul primit l-a făcut să exclame: „E cel mai bun lucru din lume”
0
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Visul italian din Toscana, la preț de garsonieră în Cluj. Domeniul are o ...
Adevărul
Romancierul Sebastian Perju, apel pentru societate: „Aduceți maidanul ...
GSP SPECIAL
Filmul accidentului groaznic din Bistrița Năsăud. Diana și Alex sunt ...
Libertatea
Ce vrei si tu acum, au avut un sezon mai modest! Din Romania sunt cei care pot sa se considere zmei, au facut ceva mai mult decat altii. De fapt, mult mai mult.
asa, si ce am fost ca eu nu stiu sa fi contat in ierarhia mondiala!
Care e legatura dintre faptul ca in Europa sunt praf si in liga I fac pe zmeii? E intrebare retorica(te las sa cauti singur ce inseamna asta).
Să redevenim ce am fost.Zero barat, cam asta am fost ,Mihai Stoica mai bine tăcea din gură. El aducea pe toți neica nimeni ,când îl trimitea stăpânul prin Americii.Fotbalul românesc este pe ducă, din cauza lor.Dacă era câștigat un trofeu european, în ăștia 30 de ani, eram cineva.
Dupa ce i-a batut pe aia din Gibraltar au sters pe jos cu clona becaliota, 4-1. Dar ca toti gigistii ai memorie selectiva :))))))))
Ultima echipa batuta de CFR e din Gibraltar. 9 meciuri consecutive- 2 puncte. Cat Rednic la Dinamo.
De ani de zile aducem doar liberi de contract pe salarii mari in toata liga I. Dinamo a inlocuit "juniorii" cu straini care nu au mai jucat de 6 luni-1 an sau mai mult. Niciun strain care vine in liga I nu vine sa ramana, majoritatea pleaca dupa maxim 1 an tot gratis cum au venit.
Ce de mai Vorbim de kagaranda.. locul 11 in Kazastan
In situatia in care nu ne mai putem permite sa cumparam jucatori straini valorosi, ci numai slabi, rebuturi, care nu ajuta echipele de club pe plan international, trebuie limitat drastic nr. lor la echipe. Sa se promoveze tinerii de la noi.Din pacate CFR Cluj are multi jucatori straini, care sunt straini de fotbal, dar incarca bugetul.In actualele conditii, pe plan inernational nu vom mai conta .Sa ne ocupam mai mult de intern, de juniori.
Iar scrieţi zi de zi ce spune derbedeul, bătăuşul şi puşcăriaşul ăsta de MM? Cînd o să vă potoliţi să nu mai promovaţi toate non-valorile?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.