Alte știri din fotbal
Gigi Becali și-a ironizat un rival în direct la TV: „Când vorbiți cu el, întrebați înainte: «Câtă șampanie ați băut?»”
0
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Știri din fotbal internațional
Wolfsburg nu a profitat de avantajul terenului propriu la baraj și riscă retrogradarea din Bundesliga
0
Îngrijorare pentru Neymar! » Accidentarea e mai serioasă decât a comunicat Santos
0
Maurizio Sarri pleacă de la Lazio, dar rămâne în Serie A
0
Recunoaștere pentru Răzvan Marin în Grecia! Desemnat cel mai bun mijlocaș defensiv
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Steaua in cupele europene. csa in divizia b. numai ultimii tolomaci isi mai inchipuie azi ca o echipa de stat ca csa poate juca in primul esantion sau in cupele europene, mizeria struto-camila a lui talpan a ajuns la final iar talpanistii s-au trezit "folositi" si abandonati :))) Asta spune totul :)))))
Pai la ce fizic are chiar ca e smart adica e precum un smart pe sosea comparativ cu un autoturism obisnuit.
Pleacă împrumut la Clinceni!
Pai pentru mental coaching n-ar trebui sa ai ce sa antrenezi?
Daca mental coach-ul face aceeasi greseala ca Gigi Becali si MM Stoica (ii mareste ego-ul lui Octavian Popescu) atunci ar cam trebui concediat.
La ora actuala, cea mai buna pozitie pentru Octavian Popescu este banca de rezerve. Nu dai randament, stai acolo pana iti revii. Asa-i "pregateste" si-n Occident. Daca ai locul garantat in formula de joc, indiferent de prestatia ta, nu ai de ce sa te ambitionezi. Esti deja acolo. Nu am dat gol azi, nici o problema, o sa dau maine. Daca acel "maine" este pus in dilema, atunci lasi totul pe teren, de fiecare data cand joci.
Aia care pun pretul pe Transfermarkt in cazul asta (4 milioane Euro) sunt orbi, caci nu cred ca i-a "ofertat" Becali...
Prostovane, Steaua e in L1 si are meci cu West Ham. Tu faci parte din aia 300 de fomisti, suparati pe gigi ca nu au mai primit bani pentru intins cerceafuri prin peluza. Restul stelistilor e cu actuala Steaua, FCSB. Parerea ta e fix...pix.
Dezinformezi! Este "supersmart"!!! - „E supersmart. Am făcut împreună lucruri grele încă de la început”. Acele lucruri grele or fi fost liniute si bastonase. Are timp si bani de mental coaching dar nu are timp sa isi dea bacalaureatul si/sau sa invete o limba straina daca se vrea a fi "export" de viitor. Daca,doamne fereste se accidenteaza grav va ramane cu Mercedesul si cateva mii de euro. Apoi ce va face? Drumuri si poduri,salahor? Nu il va tine fizicul nici acolo. Vanzator? Trebuie sa ai o idee de aritmetica. Si nu o spun cu rautate.
Hopa!! Tavi da vina pe Gigi Becali?!? O fi bine?!...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.